Презентация на тему Готельно-ресторанний комплекс Tree House. Архітектурний проект

Готельно-ресторанний комплекс  TREE HOUSE Унікальний архітектурний проект, який розташовано посеред закарпатських лісів. Готельний комплекс складається з оригінальних будиночків, кожен з Створення закладу планується здійснити в с. Невицьке Ужгородського району Закарпатської області, шляхом покупки, або оренди земельної Унікальність проекту в тому, що це перший готель в Україні, який буде збудований на деревах. Останнім Дерев’яні будинки сприяють розвитку еко-туризму та гармонійно поєднуються із навколишнім ландшафтом, природою мальовничого Закарпаття.   Treehotel, Харадс, Лапландія, Швеція Chateaux Dans Les Arbres, Дордонь, Франція Hapuku Lodge, Каікоура, Південний острів, Нова Зеландія З балкона номера бразильського готелю Ariau Jungle відкривається чудовий вид на тропічний ліс Незвичайний готель знаходиться на острові Ейнзідель, на кордоні Німеччини і Польщі, в містечку Центендорф. Baumhaus став Chole Mjini Lodge, острів Мафія, Танзанія Treehouse Point, Іссакуа, штат Вашингтон, США Tree House Lodge, Коста-Ріка Дякую за увагу!

Презентацию Готельно-ресторанний комплекс Tree House. Архітектурний проект, из раздела: Бизнес и предпринимательство,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Готельно-ресторанний комплекс TREE HOUSE


Слайд 2

з оригінальних будиночків, кожен з яких – на дереві. Дитяча мрія про власний “будиночок” на


Унікальний архітектурний проект, який розташовано посеред закарпатських лісів. Готельний комплекс складається з оригінальних будиночків, кожен з яких – на дереві. Дитяча мрія про власний “будиночок” на дереві здійснюється саме тут, на фоні живописної природи та аскетичного інтер’єру.


Слайд 3

шляхом покупки, або оренди земельної ділянки розміром 10 гектарів. Реалізація проекту планується за кошти інвесторів.

Створення закладу планується здійснити в с. Невицьке Ужгородського району Закарпатської області, шляхом покупки, або оренди земельної ділянки розміром 10 гектарів.

Реалізація проекту планується за кошти інвесторів.Слайд 4

буде збудований на деревах. Останнім часом кількість незвичайних будинків на деревах збільшується по всьому світу.

Унікальність проекту в тому, що це перший готель в Україні, який буде збудований на деревах. Останнім часом кількість незвичайних будинків на деревах збільшується по всьому світу. Зараз це не тільки незвичайний формат нерухомості, а й реальна можливість провести екзотичні канікули.


Слайд 5

природою мальовничого Закарпаття.  

Дерев’яні будинки сприяють розвитку еко-туризму та гармонійно поєднуються із навколишнім ландшафтом, природою мальовничого Закарпаття.  


Слайд 7

Treehotel, Харадс, Лапландія, Швеція


Слайд 10

Chateaux Dans Les Arbres, Дордонь, Франція


Слайд 11

Hapuku Lodge, Каікоура, Південний острів, Нова Зеландія


Слайд 12

тропічний ліс

З балкона номера бразильського готелю Ariau Jungle відкривається чудовий вид на тропічний ліс


Слайд 13

в містечку Центендорф. Baumhaus став першим готелем в Німеччині, який розмістив свої номери на деревах.

Незвичайний готель знаходиться на острові Ейнзідель, на кордоні Німеччини і Польщі, в містечку Центендорф. Baumhaus став першим готелем в Німеччині, який розмістив свої номери на деревах. Згодом у нього з'явилися послідовники по всьому світу


Слайд 15

Chole Mjini Lodge, острів Мафія, Танзанія


Слайд 19

Treehouse Point, Іссакуа, штат Вашингтон, США


Слайд 22

Tree House Lodge, Коста-Ріка


Слайд 26

Дякую за увагу!


  • Имя файла: gotelno-restoranniy-kompleks-tree-house-arhіtekturniy-proekt.pptx
  • Количество просмотров: 12
  • Количество скачиваний: 0