Презентация на тему Життя у всесвіті

ЖИТТЯ У ВСЕСВІТІ ПОЗАЗЕМНЕ ЖИТТЯ: ПЕРЕДУМОВИПозаземне життя — гіпотетична форма життя, що виникла й існує за межами Землі. Є АНТРОПНИЙ ПРИНЦИПМи спостерігаємо Всесвіт таким, як ми його бачимо, бо ми існуємо. Відкрита система обмінюється з АНТРОПНИЙ ПРИНЦИПВиявляється, що якщо б змінилася хоча б одна з фундаментальних констант при незмінних інших, наш ВЧЕНІ, ЩО ВІДСТОЮВАЛИ ІДЕЮ ІСНУВАННЯ ЖИТТЯ ЗА МЕЖАМИ ЗЕМЛІДжордано БруноАльфред РасселКостянтин ЦіолковськийДмитро ЧижевськийБрендон Картер «ДОКАЗИ» ТОГО, ЩО ЖИТТЯ НА ІНШИХ  ПЛАНЕТАХ ІСНУЄКартина Доменіко Гірландайо «Мадонна зі святим Джованніно» (XV ДИВНІ АРТЕФАКТИУ 1998 році, під час екскурсії в сільській місцевості Північної Америки, інженер-електрик Джон Вільямс знайшов «МАРСИАНСЬКИЙ СФІНКС»Одне і те ж місце – але різні ракурси і якість зйомки 1976 рік2001 рік ПОШУКИ ЖИТТЯ У ВСЕСВІТІПерший у світі радіотелескоп, спеціально збудований для пошуку позаземних цивілізацій. 42 шестиметрові КОСМІЧНА ПОШТАПовідомлення позаземним цивілізаціям. 1. Візуальний варіант радіосигналу 1974 року. 2. Табличка з галактичної станції Піонер. ФОРМУЛА ДРЕЙКАРівняння Дрейка —формула, за допомогою якої можна визначити число цивілізацій в нашій галактиці, з якими АНАЛІЗ ФОРМУЛИ ДРЕЙКА СТІВЕН ГОКІНГ – ФІЗИК-ТЕОРЕТИК СУЧАСНОСТІСеріал «Всесвіт Стівена Гокінга» розглядає також і проблему пошуку позаземного життя Проблемні «ЧИ ОДИНОКІ МИ У ВСЕСВІТІ»? ВАРІАНТИ ВІДПОВІДЕЙ Поки що Земля – єдина відома планета, де існує життя

Презентацию Життя у всесвіті, из раздела: Астрономия,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

ЖИТТЯ У ВСЕСВІТІ


Слайд 2

існує за межами Землі. Є предметом вивчення космічної біології і ксенобіології.

ПОЗАЗЕМНЕ ЖИТТЯ: ПЕРЕДУМОВИ

Позаземне життя — гіпотетична форма життя, що виникла й існує за межами Землі. Є предметом вивчення космічної біології і ксенобіології.


Слайд 3

існуємо. Відкрита система обмінюється з довколишнім світом енергією та інформацією.Антропний принцип є переконанням , що,

АНТРОПНИЙ ПРИНЦИП

Ми спостерігаємо Всесвіт таким, як ми його бачимо, бо ми існуємо. Відкрита система обмінюється з довколишнім світом енергією та інформацією.

Антропний принцип є переконанням , що, якщо ми візьмемо людське життя як даний стан Всесвіту, вчені можуть використовувати це в якості відправної точки для отримання очікуваних властивостей Всесвіту як узгоджуються зі створенням людського життя. Це принцип , який грає важливу роль в космології, в зокрема , в спробі впоратися з очевидною тонким налаштуванням Всесвіту.


Слайд 4

констант при незмінних інших, наш Всесвіт був зовсім би іншим - ті чи інші фізичні

АНТРОПНИЙ ПРИНЦИП

Виявляється, що якщо б змінилася хоча б одна з фундаментальних констант при незмінних інших, наш Всесвіт був зовсім би іншим - ті чи інші фізичні об'єкти не змогли б існувати. Наприклад, якщо зменшити масу протона всього лише на 30%, в фізичному світі не існувало б жодного атома, крім атомів водню і життя у Всесвіті, звісно, теж не існувало б.
Іншими словами, наш Всесвіт створений так вдало, щоб могла з'явитися людина.

"Слабкий" антропний принцип: "Те, що ми очікуємо спостерігати, має бути обмежене умовами, необхідними для нашого існування як спостерігачів".

"Сильний" антропний принцип стверджує, що Всесвіт (а отже, і його константи) був створений так, щоб в ньому на певному етапі створилися умови для спостерігача.

«Парадоксальне" формулювання: "Всесвіт не може бути іншим, адже існуємо ми". Це твердження, можливо, досить амбітне з боку людини та викликає суперечки як фізиків, так і філософів.


Слайд 5

ЦіолковськийДмитро ЧижевськийБрендон Картер

ВЧЕНІ, ЩО ВІДСТОЮВАЛИ ІДЕЮ ІСНУВАННЯ ЖИТТЯ ЗА МЕЖАМИ ЗЕМЛІ

Джордано Бруно

Альфред Рассел

Костянтин Ціолковський

Дмитро Чижевський

Брендон Картер


Слайд 6

«Мадонна зі святим Джованніно» (XV століття)НЛО на картинах, фресках, згадування чужопланетян у літературних творах Картина

«ДОКАЗИ» ТОГО, ЩО ЖИТТЯ НА ІНШИХ ПЛАНЕТАХ ІСНУЄ


Картина Доменіко Гірландайо «Мадонна зі святим Джованніно» (XV століття)

НЛО на картинах, фресках, згадування чужопланетян у літературних творах

Картина «Розпяття Христа»
1350 рік


Слайд 7

Америки, інженер-електрик Джон Вільямс знайшов дивний артефакт. Це був камінь, приблизний вік якого 100 000

ДИВНІ АРТЕФАКТИ

У 1998 році, під час екскурсії в сільській місцевості Північної Америки, інженер-електрик Джон Вільямс знайшов дивний артефакт. Це був камінь, приблизний вік якого 100 000 років. І містив він загадковий елемент, який дуже нагадував вилку від електроприладів. Вільямс запевняв, що під час виявлення «вилка» не була приклеєна до каменю. Камінь сам сформувався навколо неї. Чоловік переконаний – камінь має неземне походження.

«Подарунок» із Марсу - Метеорит Нахла, впав у Єгипті в 1911 році. Вивчати його почали через 80 років, і виявили у ньому ниткоподібні структури, які зазвичай залишають після себе бактерії. Земні організми не могли потрапити в центр тисячолітнього каменю, тому це ніщо інше, як інопланетні ознаки життя.


Слайд 8

якість зйомки 1976 рік2001 рік

«МАРСИАНСЬКИЙ СФІНКС»

Одне і те ж місце – але різні ракурси і якість зйомки

1976 рік

2001 рік


Слайд 9

позаземних цивілізацій. 42 шестиметрові

ПОШУКИ ЖИТТЯ У ВСЕСВІТІ

Перший у світі радіотелескоп, спеціально збудований для пошуку позаземних цивілізацій. 42 шестиметрові "тарілки" (з 350 запланованих) вже використовують для реєстрації сигналів з космосу. Як вважають фахівці, технічні можливості нового телескопа підвищують шанси знайти у Всесвіті позаземний розум.


Слайд 10

Табличка з галактичної станції Піонер. 3. Диск зі станції Voyager зі зверненнями до братів по

КОСМІЧНА ПОШТА

Повідомлення позаземним цивілізаціям. 1. Візуальний варіант радіосигналу 1974 року. 2. Табличка з галактичної станції Піонер. 3. Диск зі станції Voyager зі зверненнями до братів по розуму, на якому інструкція до прочитання


Слайд 11

в нашій галактиці, з якими у людства є шанс вступити в контакт. Рівняння було запропоноване

ФОРМУЛА ДРЕЙКА

Рівняння Дрейка —формула, за допомогою якої можна визначити число цивілізацій в нашій галактиці, з якими у людства є шанс вступити в контакт.
Рівняння було запропоноване доктором Френком Дональдом Дрейком (професором астрономії і астрофізики каліфорнійського університету Santa Cruz) у 1960 році як спроба оцінити кількість позаземних цивілізацій у нашій галактиці, які можуть вступити з нами в контакт. Головне призначення рівняння: дати вченим змогу оцінити кількісно параметри, що визначають кількість позаземних цивілізацій.


Слайд 12

АНАЛІЗ ФОРМУЛИ ДРЕЙКА


Слайд 13

проблему пошуку позаземного життя Проблемні питання:1. Які форми життя можуть існувати?2. Чи обов’язково життя з

СТІВЕН ГОКІНГ – ФІЗИК-ТЕОРЕТИК СУЧАСНОСТІ

Серіал «Всесвіт Стівена Гокінга» розглядає також і проблему пошуку позаземного життя

Проблемні питання:
1. Які форми життя можуть існувати?
2. Чи обов’язково життя з часом стане розумним, чи розум – спосіб адаптації організмів?
3. Чи всі цивілізації мають приблизно однаковий етап розвитку?
4. Чи можливі контакти між цивілізаціями?


Слайд 14

«ЧИ ОДИНОКІ МИ У ВСЕСВІТІ»? ВАРІАНТИ ВІДПОВІДЕЙ


Слайд 15

Поки що Земля – єдина відома планета, де існує життя


  • Имя файла: zhittya-u-vsesvіtі.pptx
  • Количество просмотров: 16
  • Количество скачиваний: 0