Презентация на тему Місто Рівне та Рівненська область

Місто Рівне та Рівненська областьПідготувала студентка 919 групиКомлик Наталія 10 пам’яток Рівного та Рівненської області, які варто побачити: Тунель коханняБазальтові стовпиМузей бурштинуКостел св. Антонія у Тунель коханняЦе ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів, які Базальтові стовпиЦі камені утворилися в результаті селективного плавлення ультраосновної речовини мантії Землі. Коли це відбувалося, температура Музей бурштинуСофокл вважав, що цей камінь утворився зі сліз птахів, котріі оплакували відважного воїна Мелеагра. Есхіл Костел св. Антонія Цей храм двічі будували жінки і двічі руйнували чоловіки. За легендою, один з Межиріцький монастир-фортеця Цей монастир – найвеличніша з фундацій князів Острозьких, що дойшли до наших днів, та Свято-Воскресенський собор у Рівному Будівля першого православного соборного Свято-Воскресенського храму у Рівному проіснувала 150 років і Рівненський обласний український музично-драматичний театр Театр заснований у 1939 році. Нині мала сцена театру за своїм Парк Молоді у Рівному Завдяки декільком оригінальним металевим архітектурним композиціям – «Закохані лебеді» та карета «Серце», Городоцький Миколаївський монастир Оточений старовинним парком монастир займає овальний піднесений острівець на річці Устя, котрий відділений Дубенський замок князів Острозьких Замок князів Острозьких є однією з найдавніших споруд міста Дубна. Первинною датою Дякую за увагу!

Презентацию Місто Рівне та Рівненська область, из раздела: География,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Місто Рівне та Рівненська область

Підготувала студентка 919 групи
Комлик Наталія


Слайд 2

стовпиМузей бурштинуКостел св. Антонія у РівномуМежиріцький монастир-фортецяСвято-Воскресенський собор у РівномуРівненський обласний український музично-драматичний театрПарк Молоді

10 пам’яток Рівного та Рівненської області, які варто побачити:

Тунель кохання
Базальтові стовпи
Музей бурштину
Костел св. Антонія у Рівному
Межиріцький монастир-фортеця
Свято-Воскресенський собор у Рівному
Рівненський обласний український музично-драматичний театр
Парк Молоді у Рівному
Городоцький Миколаївський монастир
Дубенський замок князів Острозьких

Слайд 3

заростями дерев та кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель точної арочної

Тунель кохання

Це ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель точної арочної форми. Тунель Кохання розташований на відрізку (близько 4 км) залізничної колії, яка веде від селища Клевань до селища Оржів.


Слайд 4

Землі. Коли це відбувалося, температура на поверхні досягала 1300°С, Так були утворені італійські Везувій та

Базальтові стовпи

Ці камені утворилися в результаті селективного плавлення ультраосновної речовини мантії Землі. Коли це відбувалося, температура на поверхні досягала 1300°С, Так були утворені італійські Везувій та Етна, а також Гавайські острови. Поліський вулкан, що утворив це диво природи, діяв 650 мільйонів років тому та уже ніколи не прокинеться.


Слайд 5

оплакували відважного воїна Мелеагра. Есхіл твердив, що це сльози сестер, котрі ніяк не могли забути

Музей бурштину

Софокл вважав, що цей камінь утворився зі сліз птахів, котріі оплакували відважного воїна Мелеагра. Есхіл твердив, що це сльози сестер, котрі ніяк не могли забути свого загиблого брата Фаетона. Нікей доводив, що цей камінь — концентрат сонячних променів, котрі час від часу накопичуються в морі. В давнину цей камінь продавався на вагу золота, а фігурку з нього можна було виміняти на рослого і сильного раба.


Слайд 6

чоловіки. За легендою, один з руйнівників навіть вчинив самогубство. Спочатку на місці нинішнього костелу святого

Костел св. Антонія

Цей храм двічі будували жінки і двічі руйнували чоловіки. За легендою, один з руйнівників навіть вчинив самогубство. Спочатку на місці нинішнього костелу святого Антонія знаходилася дерев’яна католицька церква Успіння Пресвятої Діви Марії. У 1548 році її побудували за кошти княгині Острозької Беати з роду Косцелецьких (тієї самої, котра за іншою легендою врятувала Дубенський замок). Нині це одна з найзначніших архітектурних пам’яток Рівного.


Слайд 7

дойшли до наших днів, та одна з найбільш визначних пам’яток Рівненської області. Церква монастиря –

Межиріцький монастир-фортеця

Цей монастир – найвеличніша з фундацій князів Острозьких, що дойшли до наших днів, та одна з найбільш визначних пам’яток Рівненської області. Церква монастиря – одна з двох найграндіозніших храмових споруд XV століття в Україні, а фортеця монастиря є першокласною фортецею XVIІ століття. Монастир був православним, потім католицьким, а потім знов православним. І кожна громада додавала йому індивідуальності. Це справді цікаве місце рівненщини, яке варто відвідати.


Слайд 8

Рівному проіснувала 150 років і згоріла під час пожежі 1881 року. У 1895 році відбулось

Свято-Воскресенський собор у Рівному

Будівля першого православного соборного Свято-Воскресенського храму у Рівному проіснувала 150 років і згоріла під час пожежі 1881 року. У 1895 році відбулось освячення новозбудованого Свято-Воскресенського собору. В радянські часи впродовж кількох десятиліть тут діяв музей наукового атеїзму. З настанням незалежності України храм повернули віруючим. Храм знаходиться на вулиці Соборній.


Слайд 9

мала сцена театру за своїм світловим та звуковим устаткуванням та обладнанням глядацької зали є однією

Рівненський обласний український музично-драматичний театр

Театр заснований у 1939 році. Нині мала сцена театру за своїм світловим та звуковим устаткуванням та обладнанням глядацької зали є однією з кращих в Україні. На сцені цього театру вперше в Україні було здійснено прем'єрну постановку «Короля Лір» Вільяма Шекспіра. Театр знаходиться на Театральній площі міста.


Слайд 10

«Закохані лебеді» та карета «Серце», парк став об’єктом паломництва та фотосесій молодят і просто закоханих

Парк Молоді у Рівному

Завдяки декільком оригінальним металевим архітектурним композиціям – «Закохані лебеді» та карета «Серце», парк став об’єктом паломництва та фотосесій молодят і просто закоханих пар. Особливого символізму цьому додають лебеді, які завжди плавали в парку. Парк знаходиться на вулиці Короленка.


Слайд 11

на річці Устя, котрий відділений річковими рукавами від села, а з зовнішнім світом з’єднується мостом

Городоцький Миколаївський монастир

Оточений старовинним парком монастир займає овальний піднесений острівець на річці Устя, котрий відділений річковими рукавами від села, а з зовнішнім світом з’єднується мостом в західній частині острова.


Слайд 12

споруд міста Дубна. Первинною датою його забудови вважається 1492 рік. Основою Замку був корпус при

Дубенський замок князів Острозьких

Замок князів Острозьких є однією з найдавніших споруд міста Дубна. Первинною датою його забудови вважається 1492 рік. Основою Замку був корпус при в'їздній брамі, споруджений у ХVІ - ХVІІ століттях, з порталом у стилі епохи Відродження. Прикрасою брами був герб князів Острозьких у гарній оправі, який зберігся і понині.


Слайд 13

Дякую за увагу!


  • Имя файла: mіsto-rіvne-ta-rіvnenska-oblast.pptx
  • Количество просмотров: 13
  • Количество скачиваний: 0