Природна спадщина Південної Америки занесена до ЮНЕСКО презентация

Слайд 2

Заповідники Белізького бар'єрного рифу

Белі́зький бар'є́рний риф (англ. Belize Barrier Reef) — серія коралових

рифів біля узбережжя Белізу на відстані приблизно 300 м від берега на півночі і 40 км півдні. Риф тягнеться близько 300 км, роблячи його другою найбільшою системою коралових рифів у світі після Великого бар'єрного рифу в Австралії. Це найпопулярніша туристична пам'ятка Белізу, привертаючи майже половину з 260 000 відвідувачів країни на рік, також важлива для рибальської промисловості.

Слайд 3

Белізький бар'єрний риф

Слайд 4

Національний парк Ноель Кемпф Меркадо

Національний парк Ноель Кемпф Меркадо — національний парк

в Болівії, розташований в департаменті Санта-Крус на кордоні з Бразилією. Парк був створений 28 червня 1979 спочатку під назвою «Національний парк Уанчака»,пізніше був перейменований на честь професора Ноеля Кемпфа Меркадо, за дослідження території парку. З 2000 року належить до об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.
Парк займає площу 15 234 км² в одному з районів з найбільшим біорізноманіттям у світі, із різноманітними кліматом, фауною і флорою. Містить як ділянки гір, так і ділянки вологого тропічного лісу. Температури в середньому між 25 і 29 °C. Середньорічні опади біля 1500 мм.

Слайд 5

Ноель Кемпф Меркадо

Слайд 6

Атлантичний ліс

Атлантичний ліс (порт. Mata Atlântica) — регіон тропічних та субтропічних дощових

лісів, тропічного сухого лісу, тропічних саван та мангрових лісів, який тягнеться уздовж Атлантичного узбережжя Бразилії від Ріу-Гранді-ду-Норті на півночі до Ріу-Гранді-ду-Сул на півдні, та заходять углиб країни до кордонів за Парагваєм та ангентинською провінцією Місьйонес.
Атлантичний ліс має екорегіони в наступних категоріях біом: тропічні та субтропічні дощові ліси, тропічні та субтропічні сухі ліси, тропічні і субтропічні луки, савани і чагарники, і мангрові ліси. Атлантичний ліс характеризується високим видовим розмаїттям та ендемізмом

Слайд 7

Атлантичний ліс

Имя файла: Природна-спадщина-Південної-Америки-занесена-до-ЮНЕСКО.pptx
Количество просмотров: 81
Количество скачиваний: 0