Презентация на тему Андрей Шептицький: священик чи політик?

Виконала учениця 9 класу          Кузьмович ІннаАНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ:  Митрополит Андрей Шептицький народився 29 липня 1865 р. в мальовничому селі Прилбичі. 28 травня 1888 вступив до монастиря 20 липня 1896 його призначили ігуменом монастиря св. Онуфрія у Львові. У 1899 імператор Франц Йосиф І Шептицький був депутатом Галицького сейму і членом палати панів Австрійського парламентру у Відні.У січні 1906 року Після окупації на початку І світової війни Львова російськими військами митрополит Шептицький був 18 вересня 1914 заарештований . Засуджуючи антиукраїнські репресивні акції польського уряду у Галичині та Волині в 1920 році, Шептицький неодноразово звертався У 1941 Шептицький очолив Українську Національну Раду, а в 1944 – Всеукраїнську Національну Раду. Митрополит негативно Помер Андрей 1 листопада 1944 року, після ускладнення по грипу, три дні перед тим переставши з На честь Митрополита збудовано багато пам’ятників: в м.Яворів, в м. Тернопіль, в м. Галич, м. Львів.  Андрей Шептицький був більше священником ніж політиком, бо він все своє життя посвятив служінню Богу, Церкві

Презентацию Андрей Шептицький: священик чи політик?, из раздела: Литература,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Кузьмович ІннаАНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ: СВЯЩЕНИК ЧИ ПОЛІТИК?

Виконала учениця 9 класу
Кузьмович Інна

АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ: СВЯЩЕНИК ЧИ ПОЛІТИК?


Слайд 2

Мойсей

"Духовний глава українського народу", "будівничий нації", "князь української церкви", "український Мойсей"- такими високими словами нарекли митрополита Андрея Шептицького історики.

НЕ ПОТОКОМ ШУМНИХ ГАЛАСЛИВИХ ФРАЗ, А ТИХОЮ НЕВТОМНОЮ ПРАЦЕЮ ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ" АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ


Слайд 3

Прилбичі. 28 травня 1888 вступив до монастиря отців Василіян у Добромилі. У чернецтві прийняв ім’я Андрей. 11

 
Митрополит Андрей Шептицький народився 29 липня 1865 р. в мальовничому селі Прилбичі. 28 травня 1888 вступив до монастиря отців Василіян у Добромилі. У чернецтві прийняв ім’я Андрей.
11 серпня 1892 р. брат Андрей склав вічні обіти у Кристинопольському монастирі. 3 вересня 1892 р. єпископ Юліан Пелеш у Перемишлі висвятив його на священика


Слайд 4

1899 імператор Франц Йосиф І іменував Шептицького Станіславським єпископом, а римський Папа Лев ХІІІ затвердив

20 липня 1896 його призначили ігуменом монастиря св. Онуфрія у Львові. У 1899 імператор Франц Йосиф І іменував Шептицького Станіславським єпископом, а римський Папа Лев ХІІІ затвердив це рішення. 17 грудня 1900 був номінований Галицьким митрополитом. Інтронізація відбулася 12 січня 1901 в соборі св. Юра у Львові.


Слайд 5

у Відні.У січні 1906 року Шептицький очолював делегацію до імператора Франца Йосифа І.ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Шептицький був депутатом Галицького сейму і членом палати панів Австрійського парламентру у Відні.
У січні 1906 року Шептицький очолював делегацію до імператора Франца Йосифа І.

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ


Слайд 6

Шептицький був 18 вересня 1914 заарештований . У вересні 1917 Шептицький повернувся до Львова. 28 лютого 1918 у

Після окупації на початку І світової війни Львова російськими військами митрополит Шептицький був 18 вересня 1914 заарештований .
У вересні 1917 Шептицький повернувся до Львова. 28 лютого 1918 у палаті панів виступив з промовою, в якій відстоював право всіх націй імперії на самовизначення

ШЕПТИЦЬКИЙ В РОКІ БІЛЬШОВИЦЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОІ ОКУПАЦІЇ


Слайд 7

1920 році, Шептицький неодноразово звертався до керівників польської держави.24.07.1933 Митрополит разом з іншими єпископами підготував

Засуджуючи антиукраїнські репресивні акції польського уряду у Галичині та Волині в 1920 році, Шептицький неодноразово звертався до керівників польської держави.
24.07.1933 Митрополит разом з іншими єпископами підготував послання, в якому засуджувався штучний голод, організований більшовиками.Після звернення Шептицького польська влада припинила нищення православних церков.


Слайд 8

Всеукраїнську Національну Раду. Митрополит негативно ставився до німецького окупаційного режиму. Засуджував переслідування євреїв, за згодою

У 1941 Шептицький очолив Українську Національну Раду, а в 1944 – Всеукраїнську Національну Раду. Митрополит негативно ставився до німецького окупаційного режиму. Засуджував переслідування євреїв, за згодою Шептицького значна кількість євреїв переховувалась у греко-католицьких монастирях.


Слайд 9

дні перед тим переставши з будь-ким розмовляти. Похований у підземеллі собору святого Юра. Його наступником став

Помер Андрей 1 листопада 1944 року, після ускладнення по грипу, три дні перед тим переставши з будь-ким розмовляти. Похований у підземеллі собору святого Юра. Його наступником став Йосиф Сліпий.

СМЕРТЬ АНДРЕЯ ШЕППТИЦЬКОГО


Слайд 10

в м. Галич, м. Львів. Про Шептицького зняли багато фільмів. Один з яких «Владика Андрей».

На честь Митрополита збудовано багато пам’ятників: в м.Яворів, в м. Тернопіль, в м. Галич, м. Львів. Про Шептицького зняли багато фільмів. Один з яких «Владика Андрей». На його честь називають школи, гімназії, інститути, санаторії.

ВШАНУВАННЯ МИТРОПОЛИТА


Слайд 11

життя посвятив служінню Богу, Церкві та українському народу. Заповітною його мрією була єдність українців, яка

 
Андрей Шептицький був більше священником ніж політиком, бо він все своє життя посвятив служінню Богу, Церкві та українському народу. Заповітною його мрією була єдність українців, яка була запорукою утворення об’єднаної християнської Церкви і розбудови власної держави. А політика в житті Шептицького була спрямована на захист та розвиток всієї держави, але він був завжди вірний лише Богу та церкві.


  • Имя файла: andrey-sheptitskiy-svyashchenik-chi-polіtik.pptx
  • Количество просмотров: 15
  • Количество скачиваний: 0