Презентация на тему Небезпеки від електромагнітного випромінювання

Прізвище, ім’я, групаВплив мобільного телефону на організм людини - … НЕБЕЗПЕКИ ВІД ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯЛекція - 3 Зміст1. Небезпечна дія комп’ютера2. Вплив телевізора на організм людини3. Небезпечна дія мікрохвильового  випромінення4. Вплив мобільного Слабкі електромагнітні поля потужністю 0,01 і 0,001 Ватт високої частоти для людини небезпечні. Їх інтенсивність збігається Найбільш негативний вплив електромагнітних сигналів в тому, що вони мають здатність накопичуватися з часом в організмі. Вплив електромагнітного випромінювання на нервову систему:Змінює функціональні системи організму - нервову систему. Електромагнітні поля порушують проникність Вплив ЕМІ на імунну систему:Викликає зміну в імунній системі. У тварин , опромінених ЕМП, змінюється характер Вплив ЕМІ на ендокринну систему:Відбувалася стимуляція гіпофізарно- адреналінової системи - збільшується вміст адреналіну в крові, що Шкідливий вплив комп'ютера Комп'ютер має 2 джерела електромагнітного випромінювання - монітор і системний блокКористувач ПК найчастіше Від чого виходить електромагнітне випромінювання комп'ютера?Випромінювання системного блоку: на частотах 40 - 70 ГГц можуть нанести До чого призводить шкідливий вплив комп'ютера?  Наслідки регулярної роботи з комп'ютером без застосування захисних засобів:10% Негативний вплив телевізора : психологічнийВ процесі зміни інформаційного наповнення поданого матеріалу в зведених новинах, фільмах, ток-шоу Вплив телевізора: медичний впливЗниження активності око-діаметр зіниць, показник ступеня активності мозку, стимуляції діяльності кори головного мозку Прихований вплив телевізораЕлектромагнітне поле від монітора комп'ютера і телевізора вимірюється на відстані 50см, а електричне поле Вплив: СВЧ випромінюванняелектромагнітні випромінювання, точніше торсіонні поля здійснюють негативний впливу на здоров'я людини – викликають головні Вплив: СВЧ випромінюванняПроведене дослідження показало, що у людей, які вживали приготовані в мікрохвильовій печі молоко і Вплив СВЧ випромінювання на здоров'я людиниУ результаті вживання приготовленої в мікрохвильовій печі їжі спочатку знижується пульс Вплив мобільних телефонів на людинуМалюнок схематично демонструє вплив на мозок людини, які створює мобильний телефон. Вплив мобільних телефонів на людинуВідзначаються зміни серцевої діяльності – знижується інтенсивність сигналу серця; Погіршується просторова пам'ять

Презентацию Небезпеки від електромагнітного випромінювання, из раздела: ОБЖ,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Прізвище, ім’я, група


Вплив мобільного телефону на організм людини - …


Слайд 2

НЕБЕЗПЕКИ ВІД ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ

Лекція - 3


Слайд 3

мікрохвильового випромінення4. Вплив мобільного зв’язку на організм людини

Зміст

1. Небезпечна дія комп’ютера
2. Вплив телевізора на організм людини
3. Небезпечна дія мікрохвильового випромінення
4. Вплив мобільного зв’язку на організм людини


Слайд 4

людини небезпечні. Їх інтенсивність збігається з інтенсивністю випромінювань організму людини при звичайному функціонуванні всіх систем

Слабкі електромагнітні поля потужністю 0,01 і 0,001 Ватт високої частоти для людини небезпечні. Їх інтенсивність збігається з інтенсивністю випромінювань організму людини при звичайному функціонуванні всіх систем і органів. Що в свою чергу провокує розвиток різних захворювань, переважно в найбільш ослаблених ланках організму.


Слайд 5

накопичуватися з часом в організмі. У людей, які за професією багато користуються комп'ютерами, мобільними телефонами

Найбільш негативний вплив електромагнітних сигналів в тому, що вони мають здатність накопичуватися з часом в організмі. У людей, які за професією багато користуються комп'ютерами, мобільними телефонами - виявлено зниження імунітету, часті стреси, зниження сексуальної активності, підвищена стомлюваність.


Слайд 6

систему. Електромагнітні поля порушують проникність клітинних мембран для іонів кальцію, порушує нормальну роботу. Змінне електромагнітне

Вплив електромагнітного випромінювання на нервову систему:

Змінює функціональні системи організму - нервову систему. Електромагнітні поля порушують проникність клітинних мембран для іонів кальцію, порушує нормальну роботу. Змінне електромагнітне поле індукує слабкі струми в електролітах, якими є рідкі складові тканин. Викликає відхилення в електроенцифалограми головного мозку, уповільнення реакції, погіршення пам'яті, депресію.


Слайд 7

, опромінених ЕМП, змінюється характер проходження інфекційного процесу - ускладнюється. Порушуються процеси імуногенезу – гноблюється.

Вплив ЕМІ на імунну систему:

Викликає зміну в імунній системі. У тварин , опромінених ЕМП, змінюється характер проходження інфекційного процесу - ускладнюється. Порушуються процеси імуногенезу – гноблюється. Виникає аутоімунітет - пригнічує імунну систему організму на клітинному рівні.


Слайд 8

вміст адреналіну в крові, що активізує процес згортання крові. Викликає захворювання у системах гіпоталамус -

Вплив ЕМІ на ендокринну систему:

Відбувалася стимуляція гіпофізарно- адреналінової системи - збільшується вміст адреналіну в крові, що активізує процес згортання крові. Викликає захворювання у системах гіпоталамус - гіпофіз - кора надниркових залоз.


Слайд 9

і системний блокКористувач ПК найчастіше позбавлений можливості працювати на безпечній відстаніТривалий час впливу комп'ютера (для

Шкідливий вплив комп'ютера

Комп'ютер має 2 джерела електромагнітного випромінювання - монітор і системний блок
Користувач ПК найчастіше позбавлений можливості працювати на безпечній відстані
Тривалий час впливу комп'ютера (для сучасних користувачів може становити більше 12 годин, при офіційних нормах, що забороняють працювати на комп'ютері більше 6 годин на день).


Слайд 10

- 70 ГГц можуть нанести значну утрату здоров'ю людини.Центральний процесор і периферійні пристрої споживають потужності

Від чого виходить електромагнітне випромінювання комп'ютера?

Випромінювання системного блоку: на частотах 40 - 70 ГГц можуть нанести значну утрату здоров'ю людини.
Центральний процесор і периферійні пристрої споживають потужності до 400 - 500Вт і випромінюють в тисячі разів більше ніж випромінювання монітора з електронно-променевою трубкою.
Випромінювання ноутбука і рідкокристалічних моніторів значно перевищує екологічні нормативи.


Слайд 11

комп'ютером без застосування захисних засобів:10% користувачів - різні пухлини;30% користувачів - захворювання органів зору;20% користувачів

До чого призводить шкідливий вплив комп'ютера?

Наслідки регулярної роботи з комп'ютером без застосування захисних засобів:
10% користувачів - різні пухлини;
30% користувачів - захворювання органів зору;
20% користувачів - хвороби серцево-судинної системи;
20% користувачів - захворювання шлунково-кишкового тракту;
20% користувачів - шкірні захворювання.


Слайд 12

в зведених новинах, фільмах, ток-шоу ...Кастастрофи, повені, землетруси, урагани військові події - все це знижує

Негативний вплив телевізора : психологічний


В процесі зміни інформаційного наповнення поданого матеріалу в зведених новинах, фільмах, ток-шоу ...Кастастрофи, повені, землетруси, урагани військові події - все це знижує емоційний стан людини, розвиває страх, горе і апатію. У такому стані людина не здатна адекватно оцінювати навколишню реальність, розвивається тривожність, депресія, що призводить людину до стану гніву.


Слайд 13

стимуляції діяльності кори головного мозку і відповідно як індикатор безсонної свідомості.При перегляді активність очей зводиться

Вплив телевізора: медичний вплив

Зниження активності око-діаметр зіниць, показник ступеня активності мозку, стимуляції діяльності кори головного мозку і відповідно як індикатор безсонної свідомості.
При перегляді активність очей зводиться нанівець, то їх заціпеніння передається і всьому тілу – діти сидять перед телевізором нерухомо. Лікарі називають такий стан руховим застоєм – викликає пасивність волі, керуючої мускулами, що знижує рух м'язів, зміну активності, застій волі, деградацію людини.


Слайд 14

відстані 50см, а електричне поле - до 10 метрів і більше. На них накопичується -

Прихований вплив телевізора

Електромагнітне поле від монітора комп'ютера і телевізора вимірюється на відстані 50см, а електричне поле - до 10 метрів і більше. На них накопичується - статична електрика, яка викликає дефіцит легких аероіонів і зміну природного поля в приміщенні, що порушує природний біоритм, збуджує серцево-судинну і нервову систему організму, знижує працездатність і здоров'я людини.


Слайд 15

здоров'я людини – викликають головні болі, подразнення, безсоння.високочастотне випромінювання сантиметрового діапазону, які дають електромагнітні випромінювання

Вплив: СВЧ випромінювання

електромагнітні випромінювання, точніше торсіонні поля здійснюють негативний впливу на здоров'я людини – викликають головні болі, подразнення, безсоння.
високочастотне випромінювання сантиметрового діапазону, які дають електромагнітні випромінювання найбільшої інтенсивності - нагрівають організм, потік крові зменшує нагрівання - призводять до помутніння кришталика ока і його руйнування, зміни незворотні.
випромінювання на їжу - можлива іонізація молекул, тобто атом може придбати або втратити електрон, а це змінює структуру речовини і деформації молекул їжі. Мікрохвильова піч створює нові сполуки - молекулярну гниль - як прямий наслідок радіації.


Слайд 16

в мікрохвильовій печі молоко і овочі, змінився склад крові, знизився гемоглобін і підвищився холестерин.При нагріванні

Вплив: СВЧ випромінювання

Проведене дослідження показало, що у людей, які вживали приготовані в мікрохвильовій печі молоко і овочі, змінився склад крові, знизився гемоглобін і підвищився холестерин.
При нагріванні мікрохвилями порушується атомний порядок амінокислот - руйнують імунітет людини.
Зменшується цінність їжі від 60 % до90 %; зникає біологічна активність вітамінів і мінералів;
Деградація нуклео-протеїнів у м'ясі – викликає канцерогенні мутації у організмі людини.


Слайд 17

печі їжі спочатку знижується пульс і тиск, виникають нервозність, головні болі, запаморочення, біль в очах,

Вплив СВЧ випромінювання на здоров'я людини


У результаті вживання приготовленої в мікрохвильовій печі їжі спочатку знижується пульс і тиск, виникають нервозність, головні болі, запаморочення, біль в очах, безсоння, дратівливість, нервозність, болі в шлунку, порушується нездатність концентруватися, втрачається волосся, збільшуються випадки апендицитів, катаракт, репродуктивні проблеми, рак. Ці хронічні симптоми загострюються при стресах і захворюваннях серця.


Слайд 18

які створює мобильний телефон.

Вплив мобільних телефонів на людину

Малюнок схематично демонструє вплив на мозок людини, які створює мобильний телефон.


Слайд 19

сигналу серця; Погіршується просторова пам'ять і знижується її активність; Мікрохвильова радіація, що виходить з телефонів

Вплив мобільних телефонів на людину


Відзначаються зміни серцевої діяльності – знижується інтенсивність сигналу серця;
Погіршується просторова пам'ять і знижується її активність;
Мікрохвильова радіація, що виходить з телефонів GSM , призводить до незворотних змін у головному мозку. Викликають численні ушкодження судин і вогнища відмерлих нейронів.
Працюючий телефон в режимі очікування сприяє розладу сну.


  • Имя файла: nebezpeki-vіd-elektromagnіtnogo-vipromіnyuvannya.pptx
  • Количество просмотров: 18
  • Количество скачиваний: 0