Збройні сили України презентация

Содержание

Слайд 2

Збройні сили України

Збро́йні си́ли Украї́ни — військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист

її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.
Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України а також беруть участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.
З'єднання, військові частини і підрозділи Збройних сил України відповідно до закону можуть залучатися до здійснення заходів правового режиму воєнного і надзвичайного стану, боротьби з тероризмом і піратством, посилення охорони державного кордону, суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні і континентального шельфу України та їх правового оформлення, протидії незаконним перевезенням зброї, наркотичних засобів та психотропних речовин, ліквідаціїнадзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, надання військової допомоги іншим державам, а також брати участь у міжнародному військовому співробітництві, міжнародних антитерористичних, антипіратських та інших міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки на підставі міжнародних договорів України та в порядку і на умовах, визначених законодавством України.

Слайд 3

Емблема ЗСУ

Слайд 4

Прапор ЗСУ

Слайд 5

Збройні сили України діляться на 4 види:
Сухопутні війська
Повітряні сили
Військово-морські сили
Сили спеціальних операцій

Слайд 6

Сухопутні війська України

Сухопу́тні війська́ Збро́йних Сил Украї́ни  — найчисленніший самостійний вид Збройних сил України, головний носій

бойової могутності Збройних сил України

Слайд 7

Символіка сухопутних військ

Слайд 8

Сухопу́тні війська́ Збро́йних Сил Украї́ни  — найчисленніший самостійний вид Збройних сил України, головний носій бойової могутності Збройних

сил України.

Слайд 9

Роди сухопутних військ:
Механізовані і танкові війська
Ракетні війська і артилерія
Війська протиповітряної оборони
Війська спеціального призначення
Війська

зв’язку
Війська радіаційного, хімічного та біологічного захисту
Війська радіоелектронної боротьби
Інженерні війська

Слайд 10

Повітряні сили

Пові́тряні Си́ли Збро́йних сил Украї́ни  — вид збройних сил, який існує у

складі Збройних Сил України з 2004 року. Створений шляхом об'єднання двох видів:Військово-повітряних сил та Військ протиповітряної оборони країни.

Слайд 11

Символіка Повітряних сил ЗСУ

Слайд 12

Повітряні Сили України включають роди авіації:
Бомбардувальна
Має на озброєнні літаки Су-24 та Су-24M. Є основним ударним засобом ВПС і

призначена для ураження угрупувань військ, авіації, ВМС, зруйнування важливих воєнних, воєнно-промислових, енергетичних об'єктів у стратегічній і оперативній глибині. У 1991–1999 роках Україна мала на озброєнні літаки Ту-160, і до 2001 року літаки Ту-22М і Ту-95/Ту-142.
 Штурмова
Має на озброєнні літаки Су-25 і вертольоти Мі-24. Є засобом авіаційної підтримки військ і призначена для ураження військ, наземних (морських) об'єктів переважно на передньому краї у тактичній глибині.
 Винищувальна
Має на озброєнні літаки Су-27 та МіГ-29. Є одним з основних засобів боротьби з повітряним противником і призначена для ураження літаків, вертольотів, крилатих ракет у повітрі, а також ураження наземних (морських) об'єктів.
Розвідувальна
Має на озброєнні літаки Су-24МР, Ан-30. Призначена для ведення повітряної розвідки противника, місцевості та погоди.
 Транспортна
Має на озброєнні літаки Іл-76, Ан-12, Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32, Ан-72, вертольоти Мі-6, Мі-8, Мі-17, Мі-26. Призначена для десантування повітряних десантів, перевезення військ і матеріальних засобів повітрям.

Слайд 13

Символіка Військово-морських сил

Слайд 14

Військо́во-Морські́ Си́ли Збро́йних Си́л Украї́ни  — вид Збройних Сил України, призначений для захисту суверенітету і державних

інтересів України на морі, розгрому угруповань ВМС противника в своїй операційній зоні самостійно та у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України, сприяння Сухопутним військам України на приморському напрямку.
У складі ВМС України до російського вторгнення служило 15470 осіб, на озброєнні перебувало 4 корвети, 1 фрегат, 1 підводний човен, 26 допоміжних кораблів і 35 літаків.

Військово-морські сили

Имя файла: Збройні-сили-України.pptx
Количество просмотров: 28
Количество скачиваний: 0