Презентация на тему Юпітер - п'ята й найбільша планета Сонячної системи

Юпітер Юпітер — п'ята й найбільша планета Сонячної системи. Разом із Сатурном, Ураном і Нептуном Юпітер класифікують Середній радіус 69 911 ± 6 кмМаса 1,8986×1027 кгПеріод обертання 9 год 55 хв 30 сНахил Якщо говорити про обсяг, то в Юпітер помістяться 1300 таких планет, як Земля. Низка атмосферних явищ на Юпітері — такі як шторми, блискавки, полярні сяйва, — мають масштаби, що Велика Червона Пляма — овальне утворення зі змінними розмірами, розташоване в південній тропічній зоні. Насправді це Юпітер має понад 67 супутників, найбільші з яких — Іо, Європа, Ганімед і Каллісто — було На відміну від кілець Сатурна, кільця Юпітера темні і, ймовірно, складаються з дуже невеликих твердих часток Цікаві факти Юпітером звали верховного бога в римській міфології. Юпітер був сином Сатурна, а також братом Коли дивишся на нічне небо, планета Юпітер - третій за яскравістю об'єкт. Найяскравішими об'єктами нашої Незважаючи на свою масу, Юпітер є найшвидшою планетою Сонячної системи. Для повного обертання планеті достатньо 10 Урагани на Юпітері завжди супроводжуються блискавками і набагато сильніше, ніж шторми на Землі. Сильні урагани трапляються

Презентацию Юпітер - п'ята й найбільша планета Сонячної системи, из раздела: Астрономия,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Юпітер


Слайд 2

Ураном і Нептуном Юпітер класифікують як газового гіганта.

Юпітер — п'ята й найбільша планета Сонячної системи. Разом із Сатурном, Ураном і Нептуном Юпітер класифікують як газового гіганта.


Слайд 3

год 55 хв 30 сНахил осі 3,13°

Середній радіус 69 911 ± 6 км
Маса 1,8986×1027 кг
Період обертання 9 год 55 хв 30 с
Нахил осі 3,13°


Слайд 4

як Земля.

Якщо говорити про обсяг, то в Юпітер помістяться 1300 таких планет, як Земля.


Слайд 5

сяйва, — мають масштаби, що на порядки перевершують земні.

Низка атмосферних явищ на Юпітері — такі як шторми, блискавки, полярні сяйва, — мають масштаби, що на порядки перевершують земні.


Слайд 6

південній тропічній зоні. Насправді це довготривалий вільний вихор в атмосфері Юпітера, що робить повний оберт

Велика Червона Пляма — овальне утворення зі змінними розмірами, розташоване в південній тропічній зоні. Насправді це довготривалий вільний вихор в атмосфері Юпітера, що робить повний оберт за 6 земних діб. У наш час «пляма» має розміри 15х30 тис. км, а сто років тому спостерігачі відзначали в 2 рази більші розміри. Іноді вона буває не дуже чітко видимою.


Слайд 7

Ганімед і Каллісто — було відкрито 1610 року.

Юпітер має понад 67 супутників, найбільші з яких — Іо, Європа, Ганімед і Каллісто — було відкрито 1610 року.


Слайд 8

з дуже невеликих твердих часток метеорної природи. Нещодавно вчені відкрили ще одне кільце, розташоване найближче

На відміну від кілець Сатурна, кільця Юпітера темні і, ймовірно, складаються з дуже невеликих твердих часток метеорної природи. Нещодавно вчені відкрили ще одне кільце, розташоване найближче до планети. Його назвали Гало.


Слайд 9

сином Сатурна, а також братом Плутона і Нептуна.

Цікаві факти

Юпітером звали верховного бога в римській міфології. Юпітер був сином Сатурна, а також братом Плутона і Нептуна.


Слайд 10

яскравістю об'єкт. Найяскравішими об'єктами нашої Сонячної системи є Венера та Місяць. Однак Юпітер світить навіть

Коли дивишся на нічне небо, планета Юпітер - третій за яскравістю об'єкт. Найяскравішими об'єктами нашої Сонячної системи є Венера та Місяць. Однак Юпітер світить навіть яскравіше, ніж найяскравіша зірка на небосхилі - Сіріус. У хороший бінокль або маленький телескоп можна побачити білий диск Юпітера, а також його 4 яскравих супутника.


Слайд 11

повного обертання планеті достатньо 10 годин. Однак для того, щоб повністю облетіти Сонце Юпітер затрачає

Незважаючи на свою масу, Юпітер є найшвидшою планетою Сонячної системи. Для повного обертання планеті достатньо 10 годин. Однак для того, щоб повністю облетіти Сонце Юпітер затрачає 12 років.


Слайд 12

на Землі. Сильні урагани трапляються кожні 15-17 років, їх швидкість складає 150 м / с.

Урагани на Юпітері завжди супроводжуються блискавками і набагато сильніше, ніж шторми на Землі. Сильні урагани трапляються кожні 15-17 років, їх швидкість складає 150 м / с.


  • Имя файла: yupіter-pyata-y-naybіlsha-planeta-sonyachnoї-sistemi.pptx
  • Количество просмотров: 16
  • Количество скачиваний: 0