Природні дива України презентация

Слайд 2

Кришталева печера: Досліджена довжина — 23 км. Середня ширина ходів — 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Вона практично

суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °C). Це єдина освітлена печера на заході України, що приймає відвідувачів цілий рік.

Слайд 3

Вулкан Стратуя: В с. Старуня є грязьовий вулкан. Геологічна пам'ятка природи — єдиний і унікальний не тільки

у Карпатському регіоні, але й у світі. Своїм виникненням він зобов'язаний насамперед людям. Понад століття тому тут почали розробляти нафтові та озокеритні родовища. 

Слайд 4

Водоспад Гук:

Великий Гук є одим з найбільших водоспадів на шешорській ділянці Пістиньки і,

поза сумнівом — найгучніший. До плескоту води тут додається гудіння, що виникає через близькість крутих берегів. Певно саме через велику гучність падіння води Великий Гук одержав свою назву (від дієслова «гукати»). Навесні (коли сходить сніг) та після рясних дощів повноводність Пістиньки збільшується і Великий Гук гукає ще гучніше до людей і до інших водоспадів.

Слайд 5

Водоспад Лумшори:

Лумшо́рські водоспа́ди — група водоспадів в Українських Карпатах, гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення (за назвою «Водоспад

на р. Туриця»). Розташовані в межах Перечинського району Закарпатської області.
Водоспади розташовані за 3,5 км на північний схід від села Лумшори, на річці Туричці (притока Тур'ї), неподалік від північно-західних схилів Полонини Рівної.
Найбільші Лумшорські водоспади: Соловей, Буркач, Давір (Партизан), Переступень та Крутило.

Слайд 6

Водоспад Труфанець: Тру́фанець (Трофанець) — водоспад в Українських Карпатах. Гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення. Розташований на південно-східних схилах гірського масиву Свидівця, в межах Рахівського

району Закарпатської області, неподалік від південної околиці смт Ясіні (при автошляху Н 09).
Имя файла: Природні-дива-України.pptx
Количество просмотров: 21
Количество скачиваний: 0