Фестиваль повітряних куль та День міста у Кам’янці-Подільському презентация

Содержание

Слайд 2

Меджибізький замок побудований на мисі, утвореному річками Південний Буг та Бужок. Через таку топографію

у плані він має форму видовженого трикутника з могутніми стінами і кутовими вежами, які значно виступають за лінію стін.

Травневий вікенд

Слайд 3

 У це важко повірити! Сотні тисяч туристів з різних країн світу щорічно відвідують

це старовинне місто. Через його незвичайну красу Кам’янець часто називають «квіткою на камені». Сучасна історія Кам’янця-Подільського нараховує більше 700 років. Кожен камінчик бруківки, що збереглась тут з незапам’ятних часів, має свою унікальну історію, овіяну сотнями легенд. За кількістю пам’яток Кам’янець поступається лише Києву та Львову.

Слайд 4

Кам’янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Це одне з найдавніших міст України, перші

згадки про нього датуються XI століттям. Найбільша цінність міста – практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.

Слайд 5

Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що

час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця.

Слайд 6

Особливістю фортеці є унікальне поєднання ландшафту зі створеною людиною неприступною фортифікаційною системою, що не

має аналогів у Європі. Незважаючи на численні спроби взяти фортецю штурмом ворожими арміями, за весь час це вдалося лише одного разу – в 1672 році турецькій армії.

Слайд 7

До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву й

історію. Так, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, надіслані Папою Римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений український народний герой Устим Кармелюк.

Слайд 8

Головна фішка, цієї поїздки – Фестиваль повітряних куль!

Слайд 9

Саме в Кам’янці-Подільскому в 1784 році відбувся перший політ повітряної кулі, наповненої гарячим повітрям,

про що йдеться в листі Мацея Каспровича професора фізики у семінарії Подплавського в Кам’янці, до свого колеги Яна Шнядецького. Оригінал листа зберігається у відділі рукописів бібліотеки Ягелонського Університету у Кракові (Польща).

Слайд 10

16.05 (Субота)
07.00 – виїзд із Вінниці, карманчик напроти Центрального автовокзалу. Орієнтовний час в дорозі

до 2-х годин. 09.00 – орієнтовне прибуття до Меджибізького замку та початок екскурсії; 11.00 – за бажанням смакуємо українськими стравами на території замку; 11.30 – беремо напрямок на Камянець; 13.30 – орієнтовне прибуття до Кам’янця та початок екскурсії по місту та Камянець-Подільській фортеці; 17.00 – вільний час (фоткаємось, купуємо сувенірчики, милуємось красотами старого міста), можна повечеряти на території фортеці або на свій розсуд в якомусь іншому цікавенькому місцевому закладі (а їх там купа!)) ; 18.30 – збираємось біля готелю “7 днів” та спостерігаємо фантастичний політ повітряних куль та продовжуємо святкувати День міста; 20.30 – виїзд додому.

Програма подорожі

Имя файла: Фестиваль-повітряних-куль-та-День-міста-у-Кам’янці-Подільському.pptx
Количество просмотров: 49
Количество скачиваний: 0