Кінематограф США презентация

Слайд 2

Кінематограф США (або голiвудський кінематограф) 

- цим терміном позначають кіноіндустрію США, найбільшу у світі,

і зосереджену в містечку Голівуд (біля Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія), у якім перебувають офіси й знімальні павільйони найбільших кінокомпаній США. Нерідке поняття "американський кінематограф" і "Голівуд" поєднують, але це невірно. Американське кіно це не тільки величезна кіноіндустрія Голівуда, але й розвинена система незалежного кіно. Незалежне кіно не підтримується великими кінокомпаніями. З одного боку, це означає менші бюджети, з іншої сторони - менший тиск на режисерів.

Слайд 3

Великі кінокомпанії

Великі кінокомпанії в першу чергу організують виробництво кінофільмів як комерційну діяльність, тому розбіжності між

комерційними інтересами продюсерів фільму й інтересами режисера іноді закінчуються для фільму сумно. Найпоширеніша вимога: вирізання певних сцен, щоб у кінопрокаті фільм не одержав надто "дорослого" рейтингу. Іноді повна (режисерська) версія випускається на DVD окремим тиражем. Незалежне кіно США різнорідно: це й культовий "Безтурботний їздець" (Easy rіder), і творчі експерименти Енді Уорхола, і треш для вузького кола глядачів.

Слайд 4

Становлення. 

Загострення конкуренції приводило до краху більше дрібні студії. Стали з'являтися великі об'єднання - так

звані кіно-трести. Ті у свою чергу стали поєднуватися із прокатними фірмами. Наприклад: В 1912 "Парамаунт" (назва з 1927). 

Слайд 5

В 1919 "Юнайтед артистс" (Мері Пікфорд, Дуглас Фербенкс, Чарлі Чаплін і Дэвід Гріффіт).

В 1924 "Метро – Голдуїн – Майер". В 1925 "Уорнер бразерс". 

Слайд 6

Американське кіномистецтво

Слайд 7

Актори - це люди, які своїм талантом створюють атмосферу у фільмах. Я не

кажу про сучасні фільми, в яких головний герой - спецефекти. Хоча завжди Ви можете подивитися ці фільми онлайн в хорошій якості, але гру великих акторів ніякий 3Д ефект ніколи не замінить.Пропоную ознайомитися з фактами про акторів, яких ми запам'ятали.

Слайд 8

1. Т.к. Елізабет Тейлор запам'яталася всім тим, що постійно і скрізь спізнювалася, навіть

її похорон почалися на 15 хвилин пізніше, ніж заплановано. На церемонії було оголошено: «Вона бажала запізнитися навіть на власний похорон». 2. Олег Анофриев з причини того, що тільки він з'явився на озвучку «Бременських музикантів», озвучив всіх героїв цього Радянського мультфільму. Він навіть намагався озвучити принцесу, але в підсумку її озвучувала дівчина.
Имя файла: Кінематограф-США.pptx
Количество просмотров: 20
Количество скачиваний: 0