Звіт про проходження навчальної практики у Науковій бібліотеці НТУ ХПІ презентация

Слайд 2

ХІД ВИКОНАННЯ РОБОТИ При виконанні практичного завдання, нами були використані

ХІД ВИКОНАННЯ РОБОТИ

При виконанні практичного завдання, нами були використані такі прикладні

програми як Microsoft Word 2015 та Opera. Отримані завдання виконували відповідно до вимог, які нам озвучували.
Нас познайомили з структурою бібліотеки, організаційними особливостями функціями та особливостями. Також звернули увагу а велику кількість баз даних, доступних читачам: на удосконалення сервісних послуг – Wi-Fi, можливості користування ПК бібліотеки для роботи з базами даних, що відкриті тільки на території університету або бібліотеки.
Слайд 3

Другим кроком було складання індивідуального плану роботи. Знайомство із структурою

Другим кроком було складання індивідуального плану роботи. Знайомство із структурою електронних

ресурсів та умовами доступу до них. Потім нам дали час для вивчення регламентуючої документації з відділу електронних ресурсів та інформаційно-бібліографічного відділу. Наступним завданням було перевірка на правильність написання ключових слів та прізвищ авторів, що розміщують свої публікації у інститутному репозитарії.

Рисунок 1.1 – Репозитарій НТУ «ХПІ»

Слайд 4

Наступне завдання, було виконано в Microsoft Word та робочому середовищі

Наступне завдання, було виконано в Microsoft Word та робочому середовищі

Google Chrome, це пошук та структуризація інформації про вчених НТУ «ХПІ» для проектів, що ведуться у бібліотеці – Наукова школа електротехніки НТУ «ХПІ» - освіті, науці, промисловості.

Рисунок 1.2 – Google Chrome
Завдання виявилося доволі складне, адже багато однофамільців і знайти вченого саме з НТУ «ХПІ» було складно, а також дуже мало інформації. Тому, нажаль, про деяких вчених, або людей які навчалися та внесли вклад в НТУ «ХПІ», запатентували свої винаходи, не була знайдена.

Слайд 5

Останнім етапом можна вважати підведення підсумків. В цей час нам

Останнім етапом можна вважати підведення підсумків. В цей час нам писали

характеристики та перевіряли кількість та якість виконаних робіт, і таким чином оцінювали наші старання. Нам провели дуже цікаву та змістовну екскурсію по бібліотеці. Розповіли цікаві факти з історії відкриття першої технічної бібліотеки на Півдні Росії. Потім як все змінювалося, вдосконалювалося, накопичувалися цікаві та дефіцитні підручники. Науково-технічна бібліотека увійшла у XXI сторіччя зі значними здобутками та досягненнями. Значно розширилися функції, ускладнилися завдання, а її ресурси набули стратегічного значення, оскільки вони створювали можливості для успішної реалізації наукових та навчальних завдань, що стоять перед університетом.
Слайд 6

Имя файла: Звіт-про-проходження-навчальної-практики-у-Науковій-бібліотеці-НТУ-ХПІ.pptx
Количество просмотров: 21
Количество скачиваний: 0