Благодійна та волонтерська діяльність презентация

Слайд 2

Вибірка
Дніпропетровськ: 11-й канал, ОДТРК
Львів: ТРК “Львів” , ZIK
Вінниця: ВДТ, ВІТА
Кіровоград: КОДТРК “Кіровоград”

, TTV
Харків: ОТБ, АТН
Одеса: ОДТРК, 7 канал
Житомир: ЖОДТРК, СК1
Чернігів: ОДТРК «Сівер-центр, ТК «Дитинець»

Слайд 3

Головні теми

Успіхи і труднощі волонтерів
Бійці АТО ( в контексті ініціатив чи проблем).
Ініціативи

бізнес-середовища
Позитивний досвід місцевої влади
Проблеми ВПО

Слайд 4

Моніторинг
“Благодійна та волонтерська діяльність
в ефірі випусків новин телеканалу ОДТРК “Сівер-центр”
та ТК

“Дитинець”.
за період 15 серпня – 15 вересня 2015 року
За період моніторингу обидва телеканали показали 38 відповідних сюжетів.
Зокрема в новинах телеканалу ОДТРК “Сівер-центр” 16 сюжетів (хронометражем 2926 секунди), а на ТК “Дитинець” – 22 сюжетів (4559 секунди).
Головні теми:
благодійна акція «Крила перемоги» зі збору коштів на безпілотники;
передача допомоги від Посольства Латвії;
допомога підприємців під час ремонту техніки для військового шпиталю;
благодійні акції та заходи в рамках програм ініційованих народним депутатом Владиславом Атрошенко та БФ «Поліський оберіг»: «Доступна медицина», «освідчена молодь – розвинена держава», допомога військовому шпиталю та учасникам АТО;
збір коштів для бійців, які постраждали під час подій біля ВРУ 31 серпня;
збір коштів на допомогу воїну, який отримав важкі поранення в зоні АТО;
збір коштів для лікування хлопчика. (Збір коштів проводили фотографи: вонивлаштували фотосесію під час якої, власне, і збирали кошти для дитини);
акції громадських та волонтерських організацій, зокрема «Миротворчість в Україні: жіноче обличчя миру».
зустрічі волонтерів з різних куточків України задля обговорення спільних проектів з допомоги переселенцям
діяльність волонтерських організацій Чернігівщини: збір коштів, організація заходів, проведення навчань для стежентів з надання першої медичної допомоги.
 Замовчаних подій експерти моніторингу не виявили.

Слайд 15

Головні висновки:
Представники влади часто ігнорують запрошення ОГС на дискусійні заходи. Або беруть участь

формально, обмежуючись виголошенням вітальних слів.
Більшість бійців АТО не знають своїх прав. Методи розповсюдження юридичних пам’яток через військові частини малоефективні через безвідповідальність командирів ВЧ. У соціальних програмах необхідно надавати правові поради для бійців АТО, їхніх родин та волонтерів.
Розслідування волонтерів доводять, що військово-лікарські комісії (ВЛК) організаційно не готові до якісних медоглядів, а також свідомо фальсифікують результати задля виконання плану мобілізації. Це шкодить боєздатності (адже придатними визнають людей, які фізично не можуть служити), а також ускладнює подальшу соціальну адаптацію демобілізованих.
Громадські активісти звертають увагу на те, що мобілізація докорінно змінює життя родини годувальників та вимагають координації між військкоматами, ОГС, територіальними громадами у формуванні базу даних родин мобілізованих, проведення аудиту їхніх потреб та розробки програм соціальної адаптації бійців та їхніх родин після служби (матеріальна допомога, повернення на попереднє місце роботи або сприяння в пошуку нового).
Під час виборчої кампанії до місцевих органів влади публікації про волонтерство і благодійності стають розмінною монетою кандидатів у депутати та інструментом прихованої реклами. Громадські волонтери вимагають від мас-медіа дотримання професійних та етичних стандартів.
Щоб якісні сюжети про благодійні ініціативи справді мотивували людей до підтримки, необхідно доповнювати їх матеріалами соціальної реклами місцевих благодійних фондів.
Близько року громадяни стають свідками цілої низки скандалів, спричинених непрофесійними та неетичним новинами із зони АТО, проблем поранених бійців АТО, а також ВПО. Громадські активісти вимагають від медіа спільноти вдосконалювати пов’язані з цим медіа-стандарти, вчити ним журналістів та проведення моніторингу їх дотримання.
Имя файла: Благодійна-та-волонтерська-діяльність.pptx
Количество просмотров: 87
Количество скачиваний: 0