Презентация на тему Небезпека на вулиці

Небезпеки на  вулиціПроект З дисципліни“Безпека життєдіяльності”Студентки 22 вл групиМикулінської Анастасії На вулиці Вас чекають багато несподіванок: пограбування, крадіжка, наїзд транспортного засобу, падіння важких предметів на голову і т.д. Щоб 1.Небезпека будівель і спорудБудівельні майданчикиНебезпеку на будмайданчику може представляти: будівельне обладнання та техніка; будівельні матеріали , приготовані для роботи; шматки 2.Небезпека підземних комунікаційСерйозну небезпеку на вулиці представляють відкриті каналізаційні та інші колодязі. Щоб не наразитися на 3.Прорив води в міських трубопроводах - ще одна небезпека на вулицях міста. Під асфальтом в місці 4.Дорожньо-транспортні пригодиДорожньо-транспортні пригоди (ДТП) - найбільш часта причина загибелі і каліцтва дітей і підлітків на вулицях. 5. На тротуаріНа тротуарі безпечніше посередині. Якщо Ви йдете близько до стін будинків, на голову 6.У натовпіБійтеся натовпу в будь-якому місці: в автобусі, на мітингу, в черзі, в кінотеатрі і т.д. Намагайтеся 7.Вуличні крадіжкиЩоб застеригти себе від крадіжки, намагайтеся слідувати таким правилам:Якщо Ви носите сумку через плече, поміщайте її 8.Непомітні небезпеки можуть очікувати біля стін будинків за кожним поворотом, на перехресті.Взимку і весною дуже небезпечні Літом і восени підвищується небезпека для пішоходів за рахунок можливих падінь рушійних конструкцій будинків, дахів,проведення ремонтних 9.Кількість безпритульних собак збільшується з кожним днем, і жителям міст щодня доводиться відбиватися ВисновокВулиця-місце,яке криє багато небезпек різного характеру. Таким чином, ми стаємо учасниками різноманітних подій, випадків.Першими хто може Список використаних джерелhttp://ua-referat.comhttp://www.google.com.ua/

Презентацию Небезпека на вулиці, из раздела: ОБЖ,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1


Небезпеки на вулиці
Проект
З дисципліни
“Безпека життєдіяльності”
Студентки 22 вл групи
Микулінської Анастасії


Слайд 3

на голову і т.д. Щоб з готовністю зустріти вуличні небезпеки, не ходіть по вулиці з навушниками, тобто


На вулиці Вас чекають багато несподіванок: пограбування, крадіжка, наїзд транспортного засобу, падіння важких предметів на голову і т.д. Щоб з готовністю зустріти вуличні небезпеки, не ходіть по вулиці з навушниками, тобто не слухайте попутно магнітофон або радіо: можна не почути автомобіль, що наближається, негідника або чиєсь останнє попередження.


Слайд 4

матеріали , приготовані для роботи; шматки будівельних конструкцій, що стирчать на різних висотах і місцях. Як


1.Небезпека будівель і споруд
Будівельні майданчики
Небезпеку на будмайданчику може представляти: будівельне обладнання та техніка; будівельні матеріали , приготовані для роботи; шматки будівельних конструкцій, що стирчать на різних висотах і місцях. Як правило, травми, одержувані на будівельних майданчиках небезпечні для життя. Це переломи кінцівок і хребта, відкриті рани з великою кровотечею, вивихи, розтягнення та інші травми.Слайд 5

колодязі. Щоб не наразитися на небезпеку впасти в них потрібно бути завжди уважним йдучи, по


2.Небезпека підземних комунікацій
Серйозну небезпеку на вулиці представляють відкриті каналізаційні та інші колодязі. Щоб не наразитися на небезпеку впасти в них потрібно бути завжди уважним йдучи, по тротуару, переходячи вулицю або дорогу. Напівзакритий колодязь більш небезпечний, ніж відкритий. Той, хто йде , не бачачи загрози, наступає на край кришки, перевертає її і, втративши опору, падає вниз. Смертельну небезпеку являють собою колодязі для людей, що спустилися всередину. У них накопичується велика кількість шкідливих газів.


Слайд 6

міста. Під асфальтом в місці прориву утворюється порожнеча, яку складно помітити. Ознаками прориву води може


3.Прорив води в міських трубопроводах - ще одна небезпека на вулицях міста. Під асфальтом в місці прориву утворюється порожнеча, яку складно помітити. Ознаками прориву води може бути: доносяться з-під землі дзюркотливі і гудячі звуки; калюжі з вируючими посередині вирами; вириваються з-під землі пар;
просідання або спучування асфальту.
У сучасному місті (населеному пункті) помітні опори високовольтних ліній електропередач, тролейбусні і трамвайні дроти, дроти освітлювальних ліхтарів та інші Дуже багато електропроводів прокладено глибоко в землі. Можна сказати, що чим вище або глибше перебуває дріт, тим він небезпечніший.


Слайд 8

дітей і підлітків на вулицях. Для захисту власного життя і здоров'я необхідно виробити рефлекси пішохідної дисципліни і


4.Дорожньо-транспортні пригоди
Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) - найбільш часта причина загибелі і каліцтва дітей і підлітків на вулицях. Для захисту власного життя і здоров'я необхідно виробити рефлекси пішохідної дисципліни і строго виконувати головні правила пішоходів.
Слайд 9

до стін будинків, на голову може що-небудь впасти. Якщо чуєте шум зверху, не задирайте голову,


5. На тротуарі
На тротуарі безпечніше посередині. Якщо Ви йдете близько до стін будинків, на голову може що-небудь впасти. Якщо чуєте шум зверху, не задирайте голову, а поліпшіть крок: можливо, це скрипить остання арматура балкона. Якщо Ви йдете занадто близько від проїжджої частини, Вас може зачепити автомобіль, винесений на тротуар. Був випадок, коли перехожого вбило штангою тролейбуса, у якої лопнула ресора.
Чекаючи зеленого світла на переході, стійте подалі від краю тротуару: перехрестя –найаварійніше місце. Не підхоплюйтесь в двері транспорту, яка ось-ось закриється: може статися, що встигне тільки Ваша нога. У кращому випадку Вас протягне кілька метрів в небезпечній близькості до колеса.


Слайд 10

в кінотеатрі і т.д. Намагайтеся не втручатися з людською масою. Натовп позбавляє Вас маневру в


6.У натовпі
Бійтеся натовпу в будь-якому місці: в автобусі, на мітингу, в черзі, в кінотеатрі і т.д. Намагайтеся не втручатися з людською масою. Натовп позбавляє Вас маневру в разі небезпеки. Він може розчавити Вас у вертикальному положенні, або впустити і пройтися по Ваших ребрах чи видавити Вами вітрину, або зламати Вами поручні огородження.
При небезпеці здавлювання тримайте напружені передпліччя горизонтально притиснутими до ребер з боків, кулаки стислі. Це збереже Вашу грудну клітину від м'яття. Натовп утворюють такі емоції: ажіотаж, ненависть, поклоніння, страх. Розпізнайте початок "згущення хмар" і зміните своє місцезнаходження.


Слайд 11

сумку через плече, поміщайте її не ззаду, а збоку або навіть попереду. Перекидайте лямку через


7.Вуличні крадіжки
Щоб застеригти себе від крадіжки, намагайтеся слідувати таким правилам:
Якщо Ви носите сумку через плече, поміщайте її не ззаду, а збоку або навіть попереду. Перекидайте лямку через голову. Звичайний прийом грабежу в цивілізованих  - зривання сумки проїжджаючим мотоциклістом. Гроші і документи тримаєте у внутрішніх кишенях, але глибше.
Якщо на Вас пальто і піджак, то гаманець ховайте у внутрішню кишеню піджака. 
Гудзики, або "блискавки", або кнопки краще мати на всіх зовнішніх і внутрішніх кишенях.
Зберігайте гроші в декількох місцях.
Основну суму тримаєте не в сумочці.
Майте секретну ємність для грошей: шкіряний мішечок на шнурку, вішаємо на пояс або на шию.
Не носіть дорогі речі у відкритій сумці зверху: їх можуть витягнути. Втім, можуть вирвати у Вас і саму сумку.
 


Слайд 13

перехресті.Взимку і весною дуже небезпечні бурульки та звисаючі з дахів снігові язики.Тому варто бути обережними,


8.Непомітні небезпеки можуть очікувати біля стін будинків за кожним поворотом, на перехресті.Взимку і весною дуже небезпечні бурульки та звисаючі з дахів снігові язики.
Тому варто бути обережними, пильнуючи не тільки під ногами, а й вгорі .


Слайд 14

рушійних конструкцій будинків, дахів,проведення ремонтних робіт.


Літом і восени підвищується небезпека для пішоходів за рахунок можливих падінь рушійних конструкцій будинків, дахів,проведення ремонтних робіт.


Слайд 15

жителям міст щодня доводиться відбиватися від бродячих псів, чисельність яких давно перевищила всі розумні межі.


9.Кількість безпритульних собак збільшується з кожним днем, і жителям міст щодня доводиться відбиватися від бродячих псів, чисельність яких давно перевищила всі розумні межі. Щороку фіксується стрімке збільшення кількості випадків укусів людей. Зокрема, у столиці в 2007 році було зареєстровано 1974 такі випадки, в 2008 році — 2852, а минулого — уже 3116.


Слайд 16

різноманітних подій, випадків.Першими хто може захистити нас від тієї чи іншої загрози, в першу чергу,


Висновок
Вулиця-місце,яке криє багато небезпек різного характеру. Таким чином, ми стаємо учасниками різноманітних подій, випадків.
Першими хто може захистити нас від тієї чи іншої загрози, в першу чергу, є ми самі-наша пильність, обачність. А також піклування влади через виконавчі органи.
Варто пам’ятати, що наше життя безцінне і воно в наших руках.


Слайд 17


Список використаних джерел
http://ua-referat.com
http://www.google.com.ua/


  • Имя файла: nebezpeka-na-vulitsі.pptx
  • Количество просмотров: 11
  • Количество скачиваний: 0