Надшвидкі потяги світу презентация

Слайд 2

Історія потягів Залізничний транспорт виник не одну сотню років тому.

Історія потягів

Залізничний транспорт виник не одну сотню років тому. Спершу

це були просто вагонетки на ручній тязі, потім стали використовуватися коні.
З розвитком техніки з'явилися паровози, стало використовуватися електрика. Сьогодні вже з'явилися склади, які взагалі не їздять по рейках, а ширяють над ними, досягаючи при цьому фантастичних швидкостей
Перші експерименти по створенню відмінною швидких складів стали проводитися в Нью-Йорку ще в 1960-х. Для розгону звичайних поїздів на їх даху пробували встановлювати реактивні двигуни бомбардувальника.
Результат, нехай і експериментальний, був досягнутий - швидкість становила 294 км/год. Люди переконалися, що можна отримати якісно нові можливості в даному виді транспорту.
Так виник перший імпульс у справі розвитку промисловості в сфері швидкісного наземного залізничного транспорту. Результати вже сьогодні - у багатьох країнах світу курсують швидкісні поїзди, будучи повсякденним громадським транспортом. Розповімо про найбільш відомих з них.
Слайд 3

Приклади найшвидших потягів Китайські швидкісні потяги Теоретично швидкість такого потягу

Приклади найшвидших потягів

Китайські швидкісні потяги
Теоретично швидкість такого потягу може

перевищити 300 км/год, але зазвичай на практиці межа швидкості близько 250 км/год. Потяги ходять з Пекіна в Харбін, Гуанчжоу і Шанхай. Остання модифікація, що датується 2007 роком, відрізняється підвищеним комфортом, плавністю їзди і високою керованістю.
Слайд 4

Приклади найшвидших потягів В Італії розвинена ціла мережа швидкісних залізниць,

Приклади найшвидших потягів

В Італії розвинена ціла мережа швидкісних залізниць, які

сполучають основні міста країни. Ще в 1978 році під час початку будівництва потягу з Риму у Флоренцію розгонялися до 250 км/год, зараз же швидкості дійшли до межі в 3 сотні. Найвідоміші дороги: Рим-Неаполь і Мілан-Турін.
Слайд 5

Приклади найшвидших потягів MLX01, Японія Експериментальний склад MLX01 є частиною

Приклади найшвидших потягів

MLX01, Японія
Експериментальний склад MLX01 є частиною системи, що отримала

позначення JR-Maglev. Поїзд MLX01 рухається не за допомогою монорейки, а між спеціальних магнітів. Реалізація такого підходу дуже витратна, але вона дозволяє поїзду розвивати швидкість 581 км/год.
Имя файла: Надшвидкі-потяги-світу.pptx
Количество просмотров: 50
Количество скачиваний: 0