Урок іноземної мови презентация

Содержание

Слайд 2

План

Вимоги до уроку ІМ.
Планування уроку.
Типи уроків.

Слайд 3

Вимоги до уроку іноземної мови

комунікативна спрямованість усіх його етапів
виховна спрямованість
висока активність

усіх учнів
мотивованість навчально-комунікативної діяльності учнів

Слайд 4

Види мотивації

1. “Віддалена”, “загальна” (Л.З.Якушина), “природна” (І.В.Рахманов). Мотивація, пов’язана із перспективою використання іноземної

мови в майбутній практичній діяльності.
2. “Ближня” (Л.З.Якушина), або “штучна” (І.В.Рахманов). Мотивація, обумовлена самою діяльністю учнів на уроці, в результаті якої вони переконуються, що вміють спілкуватись іноземною мовою. Така мотивація є особливо сильною, якщо учні виконують цікаві комунікативні вправи.

Слайд 5

Types of motivation (based on the theories of American psychologist, Carl Rogers)

Intrinsic

motivation — comes from the learner. The learning activity and the learning environment motivate the learner because they are a source of enjoyment or value.
Extrinsic motivation — comes from an external source, some kind of external benefit or reward. The potential negative consequences of not learning can also be motivating.

Слайд 6

Вимоги до уроку іноземної мови

цілеспрямованість, підпорядкованість основній задачі
динамічність, часта зміна видів і режимів

роботи
інтенсивність навчальних дій
емоційність
іншомовний режим

Слайд 7

Схема плану-конспекту уроку

Тема: Підтема:
1) Цілі (4)
Практична ціль – формувати комунікативну компетенцію: навчити, формувати, удосконалювати

певні навички, вміння.
Якщо на уроці планується введення та первинні тренувальні вправи з якогось мовного явища, в цьому випадку у формулюванні цілі слід вживати слово “навчити”, “ формувати навички”.

Слайд 8

Цілі уроку

Якщо на уроці треба повторити який-небудь мовний матеріал, то в плані-конспекті слід

написати: “удосконалювати вміння говорити (читати, аудіювати)” із вживанням цього матеріалу.

Слайд 9

Наприклад

1. Розвиток лексичної компетенції (введення та первинне закріплення ЛО АГМ to go on

a trip, to discover, to arrange, travel agency, advantage, disadvantage);
2. Розвиток компетенції у читанні (розвиток умінь ознайомлювального, пошукового та вивчаючого читання; вдосконалення навичок техніки читання);
3. Розвиток компетенції в усному мовленні (розвиток умінь монологічного висловлювання на рівні ПФЄ) за темою "travelling“

Слайд 10

Основні компоненти (субкомпетентності) іншомовної комунікативної компетентності

ІКК

Мовні компетентності

ІКК

Слайд 11

ЦІЛІ НАВЧАННЯ (ДИВ. ТАБЛИЦЮ)

Слайд 12

Схема плану-конспекту уроку

Обладнання уроку:
Схематичний план уроку
Початок уроку
Організація класу 2 хв.
Мовленнєва розминка/фонетична зарядка 3

хв.

Слайд 13

Хід уроку

Слайд 14

Мовленнєва розминка/фонетична зарядка

Слайд 15

Схема плану-конспекту уроку

Основна частина уроку
3. Подача нового матеріалу 35 хв.
4. Тренування у мовленні
5.

Практика у мовленні

Слайд 16

Схема плану-конспекту уроку

6. Систематизація вивченого
7. Контроль навичок та вмінь:
Поточний
Тематичний, підсумковий

Слайд 17

Основна частина уроку

Слайд 18

Схема плану-конспекту уроку

Заключна частина уроку
8. Підбиття підсумків 2 хв.
9. Виставляння оцінок 3 хв.

Слайд 19

Заключна частина уроку

Слайд 20

Планування уроку

В межах кожного етапу уроку потрібно передбачити перехід від елементарних висловлювань до

більш складних, які б наближались до реального мовного спілкування. Важливо також, щоб переходи від етапу до етапу були комунікативно спрямованими.

Слайд 21

Типи уроків іноземної мови

1-й тип – це уроки, спрямовані на формування мовної компетентності.

Інакше кажучи, це уроки, на яких виконуються переважно тренувальні (умовно-комунікативні) вправи.

Слайд 22

Типи уроків іноземної мови

2-й тип – це уроки, спрямовані на розвиток мовленнєвої компетентності
(монологічного

висловлювання або бесіди, тексту для читання /аудіювання (власне мовленнєві вправи).

Слайд 23

Типи уроків іноземної мови

змішаного типу. На них виконуються як навчальні дії, характерні для

уроків першого типу (наприклад, автоматизація граматичних структур в умовно-комунікативних вправах), так і навчальні дії, спрямовані на розвиток мовленнєвих вмінь (наприклад, побудова висловлювань з якої-небудь розмовної теми на засвоєному лексичному матеріалі).

Слайд 24

ВАШІ ЗАПИТАННЯ?

Имя файла: Урок-іноземної-мови.pptx
Количество просмотров: 81
Количество скачиваний: 0