Презентация на тему Авраам Лінкольн

Презентація на тему:«Авраам Лінкольн» Авраам Лінкольн — 16-й президент США (з березня 1861 до квітня 1865), перший президент від Республіканської партії, визволитель американських рабів. Авраам Лінкольн Авраам Лінкольн народився в США (штат Кентуккі) 12 лютого 1809 року. Його політична діяльність почалася з того, У 1846 році юриста Авраама Лінкольна обрали членом Конгресу. У 1856 році він вступив до лав У 1864 році Лінкольна переобрали президентом. 14 квітня 1865 року на нього вчинили замах. На наступний Авраам Лінкольн є важливою особою в історії США та світу, як президент, який ліквідував рабство на Презентацію підготували Учні 9-Б класуКЗО «СЗШ №96» ДМРКая Анастасія і Вентлянд Артур2016 рік

Презентацию Авраам Лінкольн, из раздела: Государство,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Презентація на тему:

«Авраам Лінкольн»


Слайд 2

партії, визволитель американських рабів. Авраам Лінкольн очолював США в період Громадянської війни.Авраам Лінкольн

Авраам Лінкольн —
16-й президент США (з березня 1861 до квітня 1865), перший президент від Республіканської партії, визволитель американських рабів. Авраам Лінкольн очолював США в період Громадянської війни.

Авраам Лінкольн


Слайд 3

політична діяльність почалася з того, що в 1831 році він виставив свою кандидатуру на участь

Авраам Лінкольн народився в США (штат Кентуккі) 12 лютого 1809 року. Його політична діяльність почалася з того, що в 1831 році він виставив свою кандидатуру на участь у виборах членів палати представників в штаті Іллінойс. Незважаючи на те, що перша спроба прорватися в політичну еліту штату не вдалася, з другої спроби Лінкольн таки виграв вибори. А в 1836 році його повторно обрали членом сенату штату.


Слайд 4

році він вступив до лав партії республіканців, і в 1860 році йому вдалося перемогти на

У 1846 році юриста Авраама Лінкольна обрали членом Конгресу. У 1856 році він вступив до лав партії республіканців, і в 1860 році йому вдалося перемогти на виборах президента США. Лінкольн став 16-тим президентом своєї країни, але ця подія в результаті викликала протистояння між Північчю і Півднем Сполучених Штатів Америки. Почалася громадянська війна. 22 вересня Лінкольн видав президентський указ, в якому пообіцяв дати статус вільних людей всім рабам бунтівних південних штатів, якщо вони не повернуться до складу союзу до початку 1863 року. Ця ініціатива політика стала основою прийняття поправки до Конституції США, яка фактично ліквідувала рабство на території всієї країни.


Слайд 5

нього вчинили замах. На наступний день 16-й президент США помер. До сих пір його вважають

У 1864 році Лінкольна переобрали президентом. 14 квітня 1865 року на нього вчинили замах. На наступний день 16-й президент США помер. До сих пір його вважають кращим президентом за всю історію держави.


Слайд 6

президент, який ліквідував рабство на території США. До сих пір його вважають кращим президентом за

Авраам Лінкольн є важливою особою в історії США та світу, як президент, який ліквідував рабство на території США. До сих пір його вважають кращим президентом за всю історію держави.

Висновок


Слайд 7

Артур2016 рік

Презентацію підготували
Учні 9-Б класу
КЗО «СЗШ №96» ДМР
Кая Анастасія і Вентлянд Артур
2016 рік


  • Имя файла: avraam-lіnkoln.pptx
  • Количество просмотров: 13
  • Количество скачиваний: 0