Содержание
- 2. Сабақтың тақырыбы: Ғ. Мүсірепов “Ана құшағында”. Сабақтың мақсаты: Мәтінді дұрыс түсініп оқи білуге, өз ойларын ортаға
- 3. Сабақтың түрі: аралас сабақ Әдіс – тәсілдері: түсіндіру, сұрақ – жауап, әңгімелесу, ой қозғау, топтастыру, танымдық
- 4. І.Ұйымдастыру бөлімі -Сабаққа назар аудару -Психологиялық дайындық
- 5. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру бөлімі: - Балалар, қазір қай сабақ? Ана тілі сабағы. - Ендеше, мына
- 6. ІІ.Үй тапсырмасын сұрау «Үлек» әңгімесінің мазмұнын айту Үй тапсырмасын қорытындылау 1.Үлек дегеніміз не? 2.Мүлкібай ата портретін
- 7. Сөзжұмбақ
- 9. ІІІ.Жаңа сабақ Ғабит Мүсірепов «Ана құшағында» («Қазақ солдаты» романынан үзінді) 1902 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл
- 10. Құлыным,Қайрошым... Қайда жоғалып кеттің... деп әлсіз дауыс естілді.Әңгімені оқып, Қайроштың қайда кетіп қалғанын анықтайық
- 11. Оқулықпен жұмыс «Ана құшағында» әңгімесін тізбектей оқу
- 12. Сөздік жұмыс Делең қағып - өзін қоярға жер таппау Сыдырта сүзу – жылдам қарау Балдыр басқан
- 13. 1-топ 2-топ 3-топ І кезең «Оқу орталығы» «Ойға шабуыл» ойыны Анасының Қайрошты құшақтаған сәті Ана мен
- 14. ІІ кезең «Білу орталығы» 1-топ 2-топ 3-топ Қайрош неге ауылдан қалаға келді? Апасы Қайрошты неге іздеді?
- 15. «Жазу орталығы» Дәптермен жұмыс Ғабит Мүсірепов Ана құшағында 1-топ 2-топ 3-топ Қайроштың анасына сипаттама бер Қайрошқа
- 16. Сергіту сәті Ана туралы жыр Әлемнің жарығын сыйладың сен маған Даланың әр гүлін жинадың сен маған
- 17. жарайсың 1.Атаға қарап-... Анаға қарап-... 2.Ананың көңілі балада,... 3.Ата-ананың қадірін ... 4.Атаның баласы болма ... 5.Баланың
- 18. «Ой өрбіту» 1-топ 2-топ 3-топ Қайроштың орнында болсаң не істер едің? Қайрош неліктен анасымен бірге кетіп
- 19. Қайырғали Смағұлов 2013 жыл 17 қарашада 70жыл
- 20. Ү.Үйге тапсырма Ғабит Мүсірепов «Ана құшағында» («Қазақ солдаты» романынан үзінді) Мәтінді оқып, мазмұнын әңгімелеу, сурет бойынша
- 21. Рефлексия Бүгінгі сабақ сендерге ұнадыма?
- 22. «Еркін микрофон» Анаңа арнап нәзік сезім білдір
- 24. Скачать презентацию