Презентация на тему Ленін Володимир Ілліч

Ленін Володимир Ілліч БіографіяНародився 10 квітня 1870 року в Симбірську.Батько – Ульянов Ілля Миколайович , був інспектором народної освіти.Мати Позиція Леніна з питань побудови та організації діяльності партії призвела до розколу РСДРП на «більшовиків» і Ленін як політик   Як політик був послідовним супротивником розподілу і децентралізації влади у суспільстві і отже такого Ленін та Україна В Україні Ленін не бував ніколи, хоча його рід по матері походив з України. Під Псевдоніми Леніна У кінці 1901 року у Володимира Ульянова з'явився псевдонім «Н. Ленін», яким, зокрема, він Факти про ЛенінаПід час знаменитої промови на II Всеросійському з'їзді Рад у Леніна не було бороди, 19 січня 1919 року машина, в якій знаходилися Ленін і його сестра, зазнала нападу групи бандитів, Ленін помер 21 січня 1924 року о 18 годині 50 хвилин.В червні 2004 року була опублікована Орден Леніна за весь час його існування був вручений більше 400000 разів. Проте сам Ленін за

Презентацию Ленін Володимир Ілліч, из раздела: Литература,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Ленін Володимир Ілліч


Слайд 2

, був інспектором народної освіти.Мати – Ульянова Марія Олександрівна.У 5 років навчався читати, з 9

Біографія

Народився 10 квітня 1870 року в Симбірську.
Батько – Ульянов Ілля Миколайович , був інспектором народної освіти.
Мати – Ульянова Марія Олександрівна.
У 5 років навчався читати, з 9 років відвідував Симбірську гімназію.
1887 року вступив на юридичний факультет Казанського університету, але власне навчанням цікавився мало. У грудні цього ж року його виключено за участь у студентському страйку.


Слайд 3

розколу РСДРП на «більшовиків» і «меншовиків». Очоливши «більшовиків», Ленін вів безперервну фракційну боротьбу. Після

Позиція Леніна з питань побудови та організації діяльності партії призвела до розколу РСДРП на «більшовиків» і «меншовиків». Очоливши «більшовиків», Ленін вів безперервну фракційну боротьбу.
Після поразки революції у грудні 1907 знову емігрував в Швейцарію.
Перебувавши закордоном 1909 року Ленін опублікував свою головну роботу <Матеріалізм і емпіріокритицизм>.


Слайд 4

у суспільстві і отже такого політичного інституту суспільства як демократія, яку він називав «буржуазна демократія». Робив все можливе

Ленін як політик


Як політик був послідовним супротивником розподілу і децентралізації влади у суспільстві і отже такого політичного інституту суспільства як демократія, яку він називав «буржуазна демократія». Робив все можливе для зосередження, централізації влади у власних руках, для цього використовував такі поняття як «демократичний централізм» та «диктатуру пролетаріату», яка на думку критиків комунізму, була евфемізмом диктатури партії більшовиків.


Слайд 5

матері походив з України. Під час виступу на нараді безпартійних делегатів IX Всеросійського з'їзду Рад

Ленін та Україна

В Україні Ленін не бував ніколи, хоча його рід по матері походив з України. Під час виступу на нараді безпартійних делегатів IX Всеросійського з'їзду Рад у Москві (23—28 грудня 1921 р.), на пряме питання, чому він не приїздить в Україну, відповів:
Тут одержано ще ряд записок. Одна записка українського товариша з Києва, він запитує: чому я ніколи на Україні не був? На Україну поїхати далеко. Таку поїздку здійснити важко.
В ті часи в Україні вирувала Отаманія та Антибільшовицькі повстання, то ж поїздка або мала б негативний пропагандистський характер, коли би довелося приховувати візит, або ж мала б фатальні для Леніна наслідки.
Але українську культуру та історію визнавав достатньо самостійною


Слайд 6

«Н. Ленін», яким, зокрема, він у цей період підписував роботи, що виходили друком. За кордоном

Псевдоніми Леніна

У кінці 1901 року у Володимира Ульянова з'явився псевдонім «Н. Ленін», яким, зокрема, він у цей період підписував роботи, що виходили друком. За кордоном ініціал «Н» зазвичай розшифровується як рос. «Николай», хоча насправді ні в одній з прижиттєвих публікацій Леніна даний ініціал не розшифровувався. Малося багато версій про походження цього псевдоніма. Наприклад, топонімічна — по назві сибірської річки Лена.


Слайд 7

у Леніна не було бороди, хоча образ Леніна з бородою став хрестоматійним завдяки картині Володимира

Факти про Леніна

Під час знаменитої промови на II Всеросійському з'їзді Рад у Леніна не було бороди, хоча образ Леніна з бородою став хрестоматійним завдяки картині Володимира Сєрова, який зображує його з традиційною борідкою.


Слайд 8

сестра, зазнала нападу групи бандитів, яку очолював відомий московський нальотчик Яків Кошельков. Бандити вигнали всіх

19 січня 1919 року машина, в якій знаходилися Ленін і його сестра, зазнала нападу групи бандитів, яку очолював відомий московський нальотчик Яків Кошельков. Бандити вигнали всіх з машини і викрали її. Згодом, дізнавшись про те, хто був у їхніх руках, вони спробували повернутися і взяти Леніна в заручники, але до того часу революціонер вже зник.
В.І. Ульянов – один з небагатьох політичних діячів, що не мають автобіографії. В архівах був знайдений єдиний листок, де він намагався розпочати свій життєпис, але продовження так і не послідувало.
Ульянов завжди боявся залишитись паралізованим, не здатним до роботи. Відчуваючи наближення інсульту, він викликав до себе Сталіна і попросив у випадку паралічу дати йому отрути.


Слайд 9

червні 2004 року була опублікована стаття в журналі European Journal of Neurology, автори якої припускають,

Ленін помер 21 січня 1924 року о 18 годині 50 хвилин.
В червні 2004 року була опублікована стаття в журналі European Journal of Neurology, автори якої припускають, що Ленін помер від нейросифілісу.
Мозок Леніна зберігається окремо від тіла – в Інституті мозку.


Слайд 10

разів. Проте сам Ленін за життя не отримував жодних нагород, окрім Ордена Праці Хорезмської народної

Орден Леніна за весь час його існування був вручений більше 400000 разів. Проте сам Ленін за життя не отримував жодних нагород, окрім Ордена Праці Хорезмської народної соціалістичної республіки в 1922 році.
За документами звітів, після смерті Леніна в Московській губернії з’явились чутки, що Ленін нібито помер вже шість місяців тому, і весь цей час його тіло зберігалось у замороженому вигляді.


  • Имя файла: lenіn-volodimir-Іllіch.pptx
  • Количество просмотров: 13
  • Количество скачиваний: 0