Батьківські збори презентация

Содержание

Слайд 2

План проведення зустрічі з батьківським активом Загальна інформація. Навчальна робота.


План проведення зустрічі з батьківським активом

Загальна інформація.
Навчальна робота.
Виховна робота.
Впровадження Е-журналу.


Звіт про фінансово-господарську діяльність за 2019 рік
6. Наші плани.
7. Різне.
Слайд 3

Загальна інформація про ліцей: Дата заснування школи – 1984 рік.

Загальна інформація про ліцей:

Дата заснування школи – 1984 рік.
Площа земельної ділянки

– 2,3 га.
Педагогічних працівників – 81 особа.
Технічний персонал – 11 осіб.
Спеціалісти – 5 осіб.
Слайд 4

Мережа класів Середня наповнюваність класів – 29 учнів.

Мережа класів

Середня наповнюваність класів – 29 учнів.

Слайд 5

Соціальний паспорт ліцею

Соціальний паспорт ліцею

Слайд 6

Структура навчального року І семестр – 02.09.2019 – 24.12.2019 ІІ

Структура навчального року
І семестр – 02.09.2019 – 24.12.2019
ІІ семестр –20.01.2020 –

29.05.2020
Весняні канікули:
23.03.2020 р. – 27.03.2020 р.
Слайд 7

Навчальна робота

Навчальна робота

Слайд 8

Навчання вчителів Участь у проєкті «Ефективне управління персоналом»

Навчання вчителів Участь у проєкті «Ефективне управління персоналом»

Слайд 9

Умови атестації вчителів 1. Самоосвіта. 2. Тренінги, семінари. 3. Неформальні

Умови атестації вчителів

1. Самоосвіта.
2. Тренінги, семінари.
3. Неформальні уроки.
Семінар на тему: «Синдром

професійного вигорання: як зберегти психоемоційне здоров’я вчителя».
Слайд 10

Наші досягнення

Наші досягнення

Слайд 11

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з історії – 1

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

з історії
– 1 місце Томків Святослав,

уч. 8-А кл., вч. Фещук Г.Б.
– 2 місце Тереховський Максим, уч. 10-А кл., вч. Гривнак Г.І.
– 3 місце Сідікова Вікторія, уч. 11-А кл., вч. Гривнак Г.І.
з географії
– 3 місце Томків Святослав, уч. 8-А кл., вч. Палієнко О.М.
з англійської мови
– 2 місце Тимофеюк Марко, уч. 8-А кл., вч. Кеняр М.С.
– 2 місце Пасєка Тетяна, уч. 9-А кл., вч. Бодак Н.Я.
– 2 місце Фоменко Уляна, уч. 10-А кл., вч. Козакова Л.А.
– 2 місце Мінєєва Дар'я, уч. 11-А кл., вч. Бодак Н.Я.
Слайд 12

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з математики – 3

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з математики – 3 місце Жолинський

Яромир, уч. 6-А кл., вч. Вітик Г.Є. – 3 місце Криховець Соломія-Анна, уч. 7-Б кл., вч. Беспалова З.М. – 3 місце Падалка Марія, уч. 10-Б кл., вч. Деговець О.М. з української мови та літератури – 2 місце Гарасимчук Соломія, уч. 9-А кл., вч. Кацюба О.Б. – 3 місце Пилип'юк Діана, уч. 8-А кл., вч. Залуцька Н.Б. – 3 місце Блащак Анастасія, уч. 10-А кл., вч. Бардин Л.В. з біології – 3 місце Мудрак Ірина, уч. 11-Б кл., вч. Пацалон О.М. з основ правознавства – 2 місце Веретільник Тарас, уч. 9-А кл., вч. Фещук Г.Б. – 2 місце Гедз Софія, уч. 10-А кл., вч. Фещук Г.Б. – 3 місце Киричук Дана, уч. 9-Б кл., вч. Гривнак Г.І.
Слайд 13

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання –

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

з трудового навчання
– 2 місце Подоляк

Софія, уч. 9-А кл., вч. Гладка Я.В.
з фізики
– 1 місце Шах Дмитро, уч. 11-А кл., вч. Козловська З.Є.
– 3 місце Криховець Соломія-Анна, уч. 7-А кл., вч. Козловська З.Є.
– 3 місце Кречківська Елеонора, уч. 9-Б кл., вч. Козловська З.Є.
– 3 місце Тереховський Максим, уч. 10-А кл., вч. Козловська З.Є.
з французької мови
– 3 місце Москалик Ярослав, уч. 11-А кл., вч. Сов'як Б.М.
з хімії
– 2 місце Кочан Остап, уч. 7 кл., вч. Дзевенко М.В.
Слайд 14

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з християнської етики –

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

з християнської етики
– 3 місце Панчишин

Наталія, уч. 9-Б кл., вч. Капій Н.Т.
з інформатики
– 1 місце Лаврентів Вікторія, уч. 9-А кл., вч. Калічун А.М.
– 1 місце Мінєєва Дар'я, уч. 11-А кл., вч. Калічун А.М.
– 3 місце Тихонов Олександр, уч. 10-Б кл., вч. Калічун А.М.
з інформаційних технологій 
– 1 місце Мінєєва Дар'я, уч. 11-А кл., вч. Калічун А.М.
– 1 місце Мінєєва Дарія, уч. 10-А кл., вч. Калічун А.М.
– 2 місце Михальчишин Марта-Марія, уч. 10-А кл., вч.Калічун А.М.
Слайд 15

Результати ІІ етапу конкурсів ім. Т. Г. Шевченка та П.

Результати ІІ етапу конкурсів ім. Т. Г. Шевченка та П. Яцика

Конкурс ім. Т. Г. Шевченка
Бойко Юлія, уч. 6-В кл., вчителі Кацюба О.Б., Залуцька Н.Б. – І місце
Ничик Ярина,уч. 8-Б кл., вчитель Кацюба О.Б. – ІІІ місце
Слайд 16

Результати ІІ етапу конкурсів ім. Т. Г. Шевченка та П.

Результати ІІ етапу конкурсів ім. Т. Г. Шевченка та П. Яцика

Конкурс ім. П. Яцика
Блащак Анастасія, 10-А кл., вчитель Бардин Л.В. – ІІ місце,
Гурний Михайло, 3-А кл., вчитель Галушка Н.П. – І місце,
Копитчак Соломія, 6-А кл., вчитель Антонів Г.В. – І місце,
Криховець Соломія, 7-А кл., вчитель Бардин Л.В. – ІІ місце,
Криховець Юлія, 9-Б кл., вчитель Антонів Г.В. – ІІІ місце,
Сідікова Вікторія, 11-А кл., вчитель Сиротюк Г.Я. – ІІІ місце
Слайд 17

Результати ІІ етапу олімпіад

Результати ІІ етапу олімпіад

Слайд 18

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад Французька мова – ІІІ

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Французька мова – ІІІ місце Москалик

Ярослав 11-А клас.
Історія – ІІ місце Томків Святослав 8-А клас.
Інформатика – ІІ місце Мінєєва Дар'я 11-А клас.
ІІІ місце Тихонов Олександр 10-Б клас.
Інформаційні технології – ІІІ місце Мінєєва Дар'я
11-А клас.
Правознавство – ІІІ місце Веретільник Тарас 9-А клас.
Слайд 19

Нестандартні уроки

Нестандартні уроки

Слайд 20

Нестандартні уроки

Нестандартні уроки

Слайд 21

Нестандартні уроки

Нестандартні уроки

Слайд 22

Нестандартні уроки

Нестандартні уроки

Слайд 23

Фізична мобільна лабораторія

Фізична мобільна лабораторія

Слайд 24

Гурткова робота

Гурткова робота

Слайд 25

Гурткова робота Шахи Черлідинг

Гурткова робота

Шахи

Черлідинг

Слайд 26

Гурткова робота «Канку» Бойовий гопак

Гурткова робота

«Канку»

Бойовий гопак

Слайд 27

Гурткова робота Футбол

Гурткова робота

Футбол

Слайд 28

Гурткова робота Баскетбол Гандбол

Гурткова робота

Баскетбол

Гандбол

Слайд 29

Гурткова робота Хор «Жайвір» Студія бального танцю «Карменс»

Гурткова робота

Хор «Жайвір»

Студія бального танцю «Карменс»

Слайд 30

Гурткова робота Арт-гурток

Гурткова робота

Арт-гурток

Слайд 31

Гурткова робота Коригуюча гімнастика

Гурткова робота

Коригуюча гімнастика

Слайд 32

У жовтні 2019 року ми поставили перед собою такі цілі:

У жовтні 2019 року ми поставили перед собою такі цілі:

Слайд 33

Наші плани: Облагородження шкільного саду. Проведення фасилітації учні-вчителі-батьки (28.10 на

Наші плани:

Облагородження шкільного саду.
Проведення фасилітації учні-вчителі-батьки (28.10 на 15.00).
Проведення ярмарку гуртків

(14.11.2019 р).
Створення учнівського простору у фоє школи.
Запуск басейну.
Створення медіатеки та meeting room.
Створення ІТ- лабораторії.
Тестування і запуск е-журналу, е-щоденника.
Створення історичного кіноклубу.
Участь англійських філологів у проєктах GoF.
Зустріч з вчителями із Литви (29.10.2019 р.).
Слайд 34

Що нам вдалося зробити

Що нам вдалося зробити

Слайд 35

Облагородження шкільного саду

Облагородження шкільного саду

Слайд 36

Облагородження шкільного саду

Облагородження шкільного саду

Слайд 37

Проведення фасилітації учні-вчителі-батьки

Проведення фасилітації учні-вчителі-батьки

Слайд 38

Проведення ярмарку гуртків

Проведення ярмарку гуртків

Слайд 39

Створення учнівського простору у холі школи

Створення учнівського простору у холі школи

Слайд 40

Запуск басейну

Запуск басейну

Слайд 41

Створення медіатеки та meeting-room

Створення медіатеки та meeting-room

Слайд 42

Створення IT-лабораторії (проєкт)

Створення IT-лабораторії (проєкт)

Слайд 43

Тестування і запуск е-журналу та е-щоденника

Тестування і запуск е-журналу та е-щоденника

Слайд 44

Зустріч із вчителями з Литви

Зустріч із вчителями з Литви

Слайд 45

Фінансово-господарська діяльність

Фінансово-господарська діяльність

Слайд 46

Фінансово-господарська діяльність за 2019 рік

Фінансово-господарська діяльність за 2019 рік

Слайд 47

Благодійні надходження за 2019 рік

Благодійні надходження за 2019 рік

Слайд 48

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210

Слайд 49

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210

Слайд 50

Ремонт фоє

Ремонт фоє

Слайд 51

Додаткове фінансування ліцею як закладу, який увійшов в рейтинг найкращих шкіл м. Львова (200,000,00грн.)

Додаткове фінансування ліцею як закладу, який увійшов в рейтинг найкращих шкіл

м. Львова (200,000,00грн.)
Слайд 52

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 3110

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 3110

Слайд 53

Оплата послуг (крім комунальних)

Оплата послуг (крім комунальних)

Слайд 54

Ярмарок – 94499 грн: - використано – 8167 грн; -

Ярмарок – 94499 грн: - використано – 8167 грн;
- залишок – 86

282 грн.
Лінолеум – 27420 грн:
- роботи – 6847;
- риштування – 2860:
- різне – 347 грн.
- залишок – 17336 грн.
Слайд 55

Наші плани: 1. Змінити меню у їдальні. 2. Оновити освітлення

Наші плани:

1. Змінити меню у їдальні.
2. Оновити освітлення у спортивному залі.
3.

Завершити ремонт у бібліотеці.
4. Провести толоку.
5. Розпочати ремонтні роботи в актовому залі.
6. Провести весняний ярмарок (мета - шкільне радіо).
7. Відзначити старанних учнів.
8. Організувати похід в гори з наметами.
9. Провести табір біля Говерли.
10. Впровадження дрес-коду.
11. Створення ІТ-лабараторії.
12. Поточний ремонт стадіону.
13. Ремонт обіднього залу.
14. Використання коштів проєкту.
15. Перехід на кабінетну систему.
Слайд 56

Шкільна форма

Шкільна форма

Слайд 57

Єдине, що потрібно для тріумфу зла, це щоб добрі люди нічого не робили Едмунд Берк

Єдине, що потрібно для тріумфу зла, це щоб добрі люди нічого не робили Едмунд Берк

Имя файла: Батьківські-збори.pptx
Количество просмотров: 79
Количество скачиваний: 0