Кінетична скульптура презентация

Слайд 2

Хорватсько-австрійське конструкторське бюро «Numen» .створюють скульптури з повсякденних матеріалів. Їх остання робота «Net

blow-up!» З'явилася в Японії.

Це надувне кубообразний простір з чорною сіткою всередині.Всередину може забратися кожен бажаючий. У павільйоні можна стрибати, відштовхуючись від підлоги, стін або стелі. При цьому скульптура при кожному русі деформується і видозмінюється.

Завдяки внутрішньому освітленню вночі скульптура перетворюється в проекційний екран.

Слайд 3

У Чиказькому аеропорту О'хара знаходиться пасажирський конвеєр, прикрашений неоновими вогнями. Арт-об'єкт під назвою

Sky's the Limit створений із 466 неонових трубок і дзеркал, які створюють у відображенні химерні різнокольорові візерунки.

Слайд 4

Сходи в нескінченність, Австралія

Якщо дивитися на статую «Diminish and Ascend» під певним кутом,

то виникає оптична ілюзія нескінченних сходів, що йдуть в небо. Найбільш ефектно це виглядає в ясну ніч, коли на небі мерехтять мільярди зірок ...

Слайд 5

Париж, Франція. «Будинок,що плавиться.»

Слайд 6

Це житловий хмарочос в Дубаї ,відомий як Вежа кайал або Вежа Нескінченності. англомовний

варіант Cayan Tower. Будівля примітна, перш за все, завдяки своїй незвичайній формі: його верхній поверх повернутий на 90 градусіввідносно основи, і це найвищий в світі перекручений хмарочос і восьмий по висоті житловий будинок в світі. Висота хмарочоса становить від 303,9 до 307,3 метра. Будівля має 73 надземних і 7 підземних поверхів, вісім ліфтів і пятиуровневую підземну парковку, розраховану на більш ніж 600 автомобілів. У будівлі 495 елітних квартир. Будівля була спроектована компанією Skidmore, Owings and Merrill.
Имя файла: Кінетична-скульптура.pptx
Количество просмотров: 92
Количество скачиваний: 1