Презентация на тему Дослідження ринку праці. 9 клас

МІНІ-ПРОЕКТ  «ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ПРАЦІ »ПідготувавУчень 9-г класуБерезной Ігор Актуальність теми				Стан ринку праці безпосередньо залежить від загальної економічної ситуації, розвитку підприємництва, а Мета		З’ясувати зміст понять «ринок праці» та «засоби масової інформації», формувати уявлення про критерії і мотиви вибору Ключові поняттяРинок праці – це система суспільних відносин, пов’язаних з купівлею і продажем трудових послуг працівників Сфери, що потребують співробітників Найбільш перспективні професії в Україні  (за даними служби зайнятості) Такий вигляд матиме ринок праці України в найближчому майбутньому При виборі майбутньої професії необхідно враховувати: Професійна освіта  після 9 класуПЕРЕВАГИбільша кількість бюджетних місць;легше отримати ліжко-місце в гуртожитку;швидше отримують професію, починають ТОП-10 професій  для дівчат після 9 класу ТОП-10 професій  для хлопців після 9 класу Висновок		Свідомий і відповідальний вибір спеціальності передбачає насамперед пізнання себе, оцінку власних здібностей і можливостей, а також ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Презентацию Дослідження ринку праці. 9 клас, из раздела: Экономика,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

МІНІ-ПРОЕКТ «ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ПРАЦІ »

Підготував
Учень 9-г класу
Березной Ігор


Слайд 2

економічної ситуації, розвитку підприємництва, а також від традицій участі населення в економічній діяльності, можливостей вибору

Актуальність теми


Стан ринку праці безпосередньо залежить від загальної економічної ситуації, розвитку підприємництва, а також від традицій участі населення в економічній діяльності, можливостей вибору її видів та системи цінностей, які переважають у суспільстві. Оскільки тут переплітаються не лише інтереси працівників і роботодавців, а й віддзеркалюються всі соціально-економічні, політичні, демографічні та інші процеси у суспільстві.


Слайд 3

про критерії і мотиви вибору професії, провести дослідження ринку праці за матеріалами засобів масової інформації

Мета

З’ясувати зміст понять «ринок праці» та «засоби масової інформації», формувати уявлення про критерії і мотиви вибору професії, провести дослідження ринку праці за матеріалами засобів масової інформації та встановити найбільш перспективніші з них. Сприяти розумінню необхідності вибору легалізованої праці, виявити професійні схильності учнів, ознайомити з перліком професій, які можна здобути після 9 класу.


Слайд 4

і продажем трудових послуг працівників (послуг праці). . Засоби масової інформації – це сукупність безлічі

Ключові поняття

Ринок праці – це система суспільних відносин, пов’язаних з купівлею і продажем трудових послуг працівників (послуг праці).

.


Засоби масової інформації – це сукупність безлічі каналів поширення інформації (преса, радіо, рекламні щити, телебачення та Інтернет), спрямованих до найширшої громадськості, соціальних груп, держав з метою інформативного інформування їх щодо подій і явищ у сучасному світі і конкретних країнах.


Слайд 7

Сфери, що потребують співробітників


Слайд 8

Найбільш перспективні професії в Україні (за даними служби зайнятості)


Слайд 9

Такий вигляд матиме ринок праці України в найближчому майбутньому


Слайд 10

При виборі майбутньої професії необхідно враховувати:


Слайд 11

в гуртожитку;швидше отримують професію, починають трудову діяльність, за бажанням продовжують навчання у ВНЗ заочно;змога безкоштовно

Професійна освіта після 9 класу

ПЕРЕВАГИ
більша кількість бюджетних місць;
легше отримати ліжко-місце в гуртожитку;
швидше отримують професію, починають трудову діяльність, за бажанням продовжують навчання у ВНЗ заочно;
змога безкоштовно здобути подальшу освіту з невисоким середнім балом;
раніше стають самостійними.

НЕДОЛІКИ
хвилювання і переживання батьків;
остаточно не визначилися ким хотіли б бути в майбутньому, тому вибір професії після 9 класу загрожує помилками і розчаруванням.


Слайд 12

ТОП-10 професій для дівчат після 9 класу


Слайд 13ТОП-10 професій для хлопців після 9 класуСлайд 14

здібностей і можливостей, а також урахування потреби суспільства і виробництва в такій професії. 		Шукайте себе,

Висновок

Свідомий і відповідальний вибір спеціальності передбачає насамперед пізнання себе, оцінку власних здібностей і можливостей, а також урахування потреби суспільства і виробництва в такій професії.
Шукайте себе, щоб надалі насолоджуватися плодами своєї діяльності.


Слайд 15
ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!


  • Имя файла: doslіdzhennya-rinku-pratsі-9-klas.pptx
  • Количество просмотров: 19
  • Количество скачиваний: 0