- Главная
- Образование
- Lesson study plan
Содержание
- 2. LESSON STUDY: САБАҚТЫ ЗЕРТТЕУ Пайда болды: Жапонияда, 1870 жылы. Мақсаты: Тәжірибені жақсарту мен жетілдіру. Жүйесі: Бірнеше
- 3. LESSON STUDY
- 4. LESSON STUDY ҚАДАМДАРЫ
- 5. НЕГЕ? Оқушының оқып үйрену үдерісін зерделеу арқылы оның алға дамуын қамтамасыз ету Таңдап алынған тәсілдің әртүрлі
- 6. ЗЕРТТЕУ САБАҒЫН ЖОСПАРЛАУ Келісіп пішкен тон келте болмас. (Қазақ мақал-мәтелдерінен)
- 8. Скачать презентацию
Слайд 2
LESSON STUDY: САБАҚТЫ ЗЕРТТЕУ
Пайда болды: Жапонияда, 1870 жылы.
Мақсаты: Тәжірибені жақсарту мен жетілдіру.
Жүйесі: Бірнеше
LESSON STUDY: САБАҚТЫ ЗЕРТТЕУ
Пайда болды: Жапонияда, 1870 жылы.
Мақсаты: Тәжірибені жақсарту мен жетілдіру.
Жүйесі: Бірнеше
мұғалімнің (бір пәннің немесе параллель сыныптар мұғалімдерінің) бірлесе проблеманы талқылауы, сабақ жоспарлауы, бір мұғалімнің сабақ өтуі және басқаларының сабақ барысын қадағалауы, сабақтан соң, тәжірибені жайлы мұғалімдердің қайтадан пікірлесуі ...
Төртеу түгел болса, төбедегі келеді, алтау ала болса, ауыздағы кетеді.
Келісіп пішкен тон келте болмас.
Жалғыздың шаңы шықпас.
(Қазақ мақал-мәтелдерінен)
Слайд 3
LESSON STUDY
LESSON STUDY
Слайд 4
LESSON STUDY ҚАДАМДАРЫ
LESSON STUDY ҚАДАМДАРЫ
Слайд 5
НЕГЕ?
Оқушының оқып үйрену үдерісін зерделеу арқылы оның алға дамуын қамтамасыз ету
Таңдап алынған тәсілдің
НЕГЕ?
Оқушының оқып үйрену үдерісін зерделеу арқылы оның алға дамуын қамтамасыз ету
Таңдап алынған тәсілдің
әртүрлі деңгейдегі оқушының ілгерілеуіне қаншалықты әсер ететіндігін анықтау
Слайд 6
ЗЕРТТЕУ САБАҒЫН ЖОСПАРЛАУ
Келісіп пішкен тон келте болмас.
(Қазақ мақал-мәтелдерінен)
ЗЕРТТЕУ САБАҒЫН ЖОСПАРЛАУ
Келісіп пішкен тон келте болмас.
(Қазақ мақал-мәтелдерінен)
Следующая -
2018-2019 оқу жылының қорытындысы