Содержание
- 3. Сабақтың мақсаты: 1.Біліміділік. Оқушыларға ауызша есептерді тез есептей білуге және логикалық есептерді шешуге Сабақтың мақсаты: Қазақстанның
- 4. Міндеті: 1.Өлеңнің мазмұнын меңгерту, пікір алмасу арқылы білімін жан-жақты зерделеу; 3.Ана тілін ардақтай, аялай түсуге ұмтылады;
- 5. Күтілетін нәтиже: 1.Өлеңнін идеясын ашады 2.Оқушы сыни ойлауға үйренеді 3.Дәстүрді құрметтеуге деген қызығушылығын артады
- 6. АКТ СТО Оқыту технологиясы:
- 7. Сабақтың типі: Жаңа сабақты меңгерту
- 8. Сабақтың түрі: Аралас сабақ
- 9. Сабақтың әдісі: Бесікті сипаттау, ментальды карта эссе, автор орындаған
- 10. Пән аралық байланыс: Бесікті сипаттау, ментальды карта эссе, автор орындаған
- 11. Пән аралық байланыс: Бесікті сипаттау, ментальды карта эссе, автор орындаған
- 12. Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу Өзектендіру
- 13. Мақал-мәтелді құрастыру арқылы топқа бөлу 1 топ 2 топ Ел болам десең бесініңді түзе Ел іші
- 14. Қызығушылығын ояту: Жалғасын тап ойыны
- 15. Бесік Оқулықпен жұмыс АВС әдісі : бесік жыры туралы мәтін таратамын оны А, В, С болып
- 16. Мағынаны тану Қоларба - Бір жаққа алып жүргенге ынғайлы - Баланы отырғызуға да жатқызуға да болады.
- 17. Ой толғаныс: Шілдехана - морфологиялық талдау жасау Шілдехана - тасымалдау түрлерін көрсету
- 18. Бесік сөзі сэнкуэн әдісіне салу: 1.Не? Бесік 2.Қандай? Жатуға ынғайлы 3.Қайтті? Бала тербетіліп ұйықтады 4.Сөйлем .Анасы
- 19. Қорытындылау Жұптық жұмыс “Бесік жыры” "Бесік жыры" тақырыбына ойларын айтады. "Бұрыштар" әдісі арқылы қорғайды. Оқушылар ойын
- 20. Үйге тапсырма Бағалау
- 22. Скачать презентацию