Презентация на тему Тварини Червоної книги України

Підготувалаучениця 5-А класу Маценко КатеринаТварини Червоної книги України У кожній країні створюється свій список рідкісних і вимираючих тварин. Не стала винятком і Україна. Перша Червона книга України була випущена в 1980 році, всього до неї входив 151 вид вищих Я розповім вам про декількох тварин Миколаївської області, занесені до Червоної книги України. Дельфін звичайний (білобочка) - це дуже товариські і доброзичливі створіння. Вони тримаються сім'ями, що складаються з Дельфіни населяють теплі прибережні води Північної і Південної півкуль, з'являються також у місцях, де живе їхня Дельфіни спілкуються між собою особливою мовою, користуючись широким спектром звуків. Більшість видів полюбляють ігри та забави. Лис корсак – ссавець роду лисиць, родини псових. Корсак менший за звичайну лисицю, в основному має Незважаючи на свій розмір, можуть набирати таку швидкість як і вовки, але швидше втомлюються. На степового лиса постійно ведеться полювання мисливцями та браконьєрами через його хутро. З 2009 року лиса Мідянка звичайна – один з 2 видів роду;єдиний вид роду у фауні України. Україна повністю входить Змія невеликих розмірів. Луска гладенька, навколо середини тулуба 19 рядів лусок. Для людини не отруйна. Має Тому необхідними заходами охорони є розширення заповідної мережі та роз'яснювальна робота з населенням. Занесені до Червоної

Презентацию Тварини Червоної книги України, из раздела: Биология,  в формате PowerPoint (pptx) можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам материалов: Политика защиты авторских прав

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Підготувала
учениця 5-А класу
Маценко Катерина

Тварини Червоної книги України


Слайд 2

стала винятком і Україна.

У кожній країні створюється свій список рідкісних і вимираючих тварин. Не стала винятком і Україна.


Слайд 3

неї входив 151 вид вищих рослин і 85 видів і підвидів тварин. На жаль,з кожним

Перша Червона книга України була випущена в 1980 році, всього до неї входив 151 вид вищих рослин і 85 видів і підвидів тварин. На жаль,з кожним роком перелік рідкісних видів тварин збільшується….


Слайд 4

книги України.

Я розповім вам про декількох тварин Миколаївської області, занесені до Червоної книги України.


Слайд 5

тримаються сім'ями, що складаються з декількох поколінь однієї і тієї ж самки.

Дельфін звичайний (білобочка) - це дуже товариські і доброзичливі створіння. Вони тримаються сім'ями, що складаються з декількох поколінь однієї і тієї ж самки.


Слайд 6

у місцях, де живе їхня родичка – афаліна. Життя дельфінів триває в пошуках їжі, на

Дельфіни населяють теплі прибережні води Північної і Південної півкуль, з'являються також у місцях, де живе їхня родичка – афаліна. Життя дельфінів триває в пошуках їжі, на полюванні і в іграх.


Слайд 7

видів полюбляють ігри та забави. Дельфіни – це одні з найвеселіших тварин.

Дельфіни спілкуються між собою особливою мовою, користуючись широким спектром звуків. Більшість видів полюбляють ігри та забави. Дельфіни – це одні з найвеселіших тварин.


Слайд 8

звичайну лисицю, в основному має сіро-жовте забарвлення.

Лис корсак – ссавець роду лисиць, родини псових. Корсак менший за звичайну лисицю, в основному має сіро-жовте забарвлення.


Слайд 9

але швидше втомлюються.

Незважаючи на свій розмір, можуть набирати таку швидкість як і вовки, але швидше втомлюються.


Слайд 10

хутро. З 2009 року лиса корсака внесено до Червоної книги України.

На степового лиса постійно ведеться полювання мисливцями та браконьєрами через його хутро. З 2009 року лиса корсака внесено до Червоної книги України.


Слайд 11

фауні України. Україна повністю входить в ареал виду.

Мідянка звичайна – один з 2 видів роду;єдиний вид роду у фауні України. Україна повністю входить в ареал виду.


Слайд 12

Для людини не отруйна. Має наукове значення. Серед населення існує впевненість щодо надзвичайної отруйності виду,

Змія невеликих розмірів. Луска гладенька, навколо середини тулуба 19 рядів лусок. Для людини не отруйна. Має наукове значення. Серед населення існує впевненість щодо надзвичайної отруйності виду, в результаті чого мідянки знищуються при будь-якій нагоді.


Слайд 13

з населенням. Занесені до Червоної книги України види тварин підлягають особливій охороні на всій території

Тому необхідними заходами охорони є розширення заповідної мережі та роз'яснювальна робота з населенням. Занесені до Червоної книги України види тварин підлягають особливій охороні на всій території України.


  • Имя файла: tvarini-chervonoї-knigi-ukraїni.pptx
  • Количество просмотров: 9
  • Количество скачиваний: 0