Топ 10 спецій Індії презентация

Содержание

Слайд 2

Куркума Куркума індійська спеція, яскраво-жовтого кольору, використовується в обох частинах

Куркума

Куркума індійська спеція, яскраво-жовтого кольору, використовується в обох частинах Індії, як

на півдні так і на півночі індійської кулінарії. Вона є "повністю" індійською рослиною, є частиною сімейства імбирних. Для того щоб отримати саму спецію корені рослини куркуми спочатку варять потім сушать, очищують і полірують. У середньовічній Європі вона була відома як Індійський Шафран і була набагато дорожчою, ніж спеції шафрану сьогодні. Куркума використовується в основному в стравах Кашміру. Використовується для смаку і кольору, вона є головним елементом у складі порошку каррі.
Слайд 3

Коріандр Коріандр відомий в Індії як "Дханія", він здобувається як

Коріандр

Коріандр відомий в Індії як "Дханія", він здобувається як цілим насінням,

так і у вигляді порошку. Свіжий коріандр, також відомий для багатьох як "кінза" . Насіння часто використовують як приправу у сирому або обсмаженому вигляді. Це рослина з тонким солодким ароматом, і це є однією з найважливіших спецій в кожній індійській сім'ї. Він використовується в таких індійських стравах як Дал (сушені овочі і бобові), Расам, Самбір, різні супи і каррі. Свіже листя коріандру, як правило, використовується для гарнірів під час завершення їх приготування. Родом із Середземномор'я, коріандр виробляється в Індії і багатьох інших країнах. Олія з цієї рослини використовується в приправи для ковбас та інших м'ясних продуктів.
Слайд 4

Кмин Кмин можна придбати як у вигляді насіння, так і

Кмин

Кмин можна придбати як у вигляді насіння, так і у вигляді

порошку. Він виготовляється з сушених білих парасольок однорічної трав'янистої рослини, що вирощується у багатьох частинах світу. Насіння гірке і має духмяний запах. Він вирощується в Мексиці, Китаї, Сицилії і Мальті. Кмин використовується в індійській кулінарії в якості ароматизатора для каррі порошків, приправ хліба, тортів і сиру, і в якості приправи. Використовується в невеликих кількостях в більшість страв, де підсилює смак і аромат. Часто насіння кмину нагрівають і смажать, що в свою чергу виділяє ще більш насичений аромат та смак. Кмин може бути використаний у вигляді порошку, але краще всього використовувати насінням.
Слайд 5

Гірчиця Насіння гірчиці виготовляють з однорічної трав'янистої рослини, яку використовують

Гірчиця

Насіння гірчиці виготовляють з однорічної трав'янистої рослини, яку використовують як для

виготовлення олії з її насіння, як окремий овоч, приправу обо спецію. Частіше всього насінинки крихітні та чорні, блідо-жовті, білі або коричневі та круглі, які випускають свій повний смак лише коли смажаться. Після того, як вони нагріваються , стрючки з насінням з тріском лопаються і випускають свій багатий аромат. Жовта / біла гірчиця є рідною для південної Європи в той час як коричнева гірчиця - для Китаю. Чорні насіння гірчиці прийшли з південного середземноморського регіону, проте зараз вирощуються по всьому світу. Порошки використовуються також у майонезі . Листя гірчиці використовуються сушеними для смаку в рецептах по всьому світу. Земляна гірчиця використовується для аромату в каррі з бенгальської риби.
Слайд 6

Каррі Листя каррі формуються на дереві. Каррі використовують як пряність,

Каррі

Листя каррі формуються на дереві. Каррі використовують як пряність, щоб посилити

аромат і смак південно індійських страв. Ця пряність може використовуватись як сушеною так і свіжою та вирощується в південній Індії. Каррі часто використовується в якості соусу в багатьох індійських рецептах, а також використовується, щоб маринувати тандури і каррі «тікка кабобс». З дерева карі використовується не тільки листя, але й кора і коріння, відомі як тонізуючий і стимулюючий засіб. Дослідження показують, що каррі існувало ще до народження Христа. Коли каррі увійшло в життя у країнах по всьому світу, з тих пір творить свій власний унікальний шлях.
Слайд 7

Тамаринд Паста тамаринду виробляється з стиглих плодів дерев тамаринду, вічнозелена

Тамаринд

Паста тамаринду виробляється з стиглих плодів дерев тамаринду, вічнозелена рослина. Це

дерево, яке походить від Мадагаскару. М'якоть тамаринду використовується в багатьох індійських кулінарних творіннях. Порошок ядра томаринду широко використовується у повсякденному житті. Він додається у якості приправи в Індії і широко вирощується як там так і в інших субтропічних регіонах з малою кількістю опадів. Індійський фінік має кислий і використовується в стравах індійського південя, щоб додати особливого смаку. Часто використовують для консервованих продуктів, для масового продажу.
Слайд 8

Кориця Кориця отримана з кори морозостійкого, вічнозеленого дерева. Її Батьківщиною

Кориця

Кориця отримана з кори морозостійкого, вічнозеленого дерева. Її Батьківщиною вважається Індія.

Те, що відомо як «справжня кориця» або Шрі-Ланкійська Кориця це - сушена внутрішня частина кора стовбура Cinnamomum Verum(латинська назва кориці). Вона росте як кущі і починає плодоносити після двох років зростання. Олія кориці добувається з кори дерева. Палички кориці використовується в індійській кухні для приготування плову, біріяні і деяких каррі. Аромат солодкий, земляний і теплий, має приємний смак. Вона також використовується у вигляді порошку в приготуванні їжі, а також в сухих паличках.
Слайд 9

Смола Асафетида Асафетида відомий своїм різким запахом, ще його називають

Смола Асафетида

Асафетида відомий своїм різким запахом, ще його називають "послідом диявола".

Схожий на висушений латекс або гумку, виділяється з живих підземних кореневищ або стрижневого кореня з декількох видів ферули - багаторічної трав'янистої рослини, яка росте в Індії. Вона готується з соку рослини, який сушать у сірувату смолу, яку досить важко розбити за допомогою молотка або іншого інструмента. Вона використовується в якості приправи та смакового інгрідієнта в індійську їжу. Це дає унікальний аромат расаму та самбору. Існують дві основні різновиди, обидва з яких їдкі та гіркі і виділяють неприємний запах через його сполук сірки. Він використовується для смаку до каррі, соусів і маринадів.
Слайд 10

Чорний кардамон Чорний кардамон відомий своїм димним, гострим ароматом і

Чорний кардамон

Чорний кардамон відомий своїм димним, гострим ароматом і використовується в

багатьох індійських стравах. Це висушені стиглі плоди зі стручків достиглих плодів рослини кардамону. Його часто називають "королем спецій" через його приємний аромат і смак. На відміну від зеленого кардамону, чорний кардамон використовується в підготуванні далу, каррі, біріяні і знаменитого індійського гарам масала або «гострі спецій», які включають не тільки чорний кардамон, а й лавровий лист, чорний перець, чорний кмин, корицю, гвоздику , мускатний горіх. Стручки відкриваються безпосередньо тільки перед додаванням у страви. Масло кардамону є цінним інгредієнтом для багатьох готових харчових продуктів, в тому числі індійських напоїв. Використовується як у цілому, так і подрібненому вигляді. Масло кардамону додається до сиропів, лікерів та до парфумерії.
Слайд 11

Червоний мелений перець чилі Червоний порошок чилі або кайєнский перець

Червоний мелений перець чилі

Червоний порошок чилі або кайєнский перець (паприка) додає

гостроти в індійську їжу і відомий як "король всіх прянощів". Чилі є сушеним продуктом стиглих плодів з роду Capsicum (стрючкового перецю). Вважається, що цей гострий красень родом з Південної Америки, вперше познайомився з індіанцями з ласки португальців у ХV столітті. Сьогодні він використовується в індійській кухні до каррі.
Имя файла: Топ-10-спецій-Індії.pptx
Количество просмотров: 142
Количество скачиваний: 0